Co nachystat na zahradní oslavu narozenin? Přece party stan!

Čvn 14, 2022
Lifestyle
1 0
Co nachystat na zahradní oslavu narozenin? Přece party stan!

Ti, kdo mají narozeniny v létě, se mohou radovat. Moci uspořádat oslavu venku je poměrně velká výhoda, zahradní party s grilováním bude mít vždy úspěch. Tedy dokud nezačne pršet. Počasí si nevyberete a bohužel platí, že obvykle ani předpovědím počasí nemůžete 100% věřit. Vždy je tedy lepší přichystat se na nejhorší – na dešťovou přeháňku.

Vybudujte dočasný zahradní přístřešek

Máte na zahradě nějaký altánek či pergolu? Na nedělní posezení to sice stačí, ale když chystáte nějakou větší oslavu, potřebujete větší zastřešení. Řešením je dočasný zahradní přístřešek, tedy stan. Můžete si ho buď koupit, nebo pronajmout.

Moderní nůžkový stan dnes sestavíte i ve dvou lidech do deseti minut, takže opravdu nejde o žádnou náročnou práci. Před deštěm vaši návštěvu přitom spolehlivě zachrání.

Podle čeho si vybrat ten správný stan?

Ať už se ho rozhodnete zapůjčit, nebo koupit, budete se muset zamyslet nad správným výběrem. Klíčová je především velikost. Stany se vyrábí v nespočtu rozměrů, dá se pořídit malý reklamní stánek i velký party stan pro desítky lidí. Vycházejte zejména z toho, kolik místa máte na zahradě. Čím větší stan, tím pochopitelně lepší, lidé se pod ním nebudou muset mačkat.

Dalším kritériem je poté barva. Nejčastěji se setkáte se stany bílými, bílá na sebe totiž tolik nepřitahuje sluneční paprsky, tudíž pod bílým stanem není nezvladatelné horko.

Za zvážení stojí to, z kolika stran chcete mít bočnice a jestli upřednostníte bočnice s okny, aby bylo uvnitř větší světlo.

Investujte do moderního hexagonového stanu

A na závěr jedna rada. V prodeji ještě stále jsou starší hliníkové stany, které nelze nazvat vyloženě špatnými. Ty moderní hexagonovou konstrukcí ovšem rozložíte mnohem snadněji a třeba právě i jen ve dvou osobách. Ať už si s sebou na firemní akci berete prodejní stánek, nebo plánujete zmiňovanou zahradní oslavu, sestavení a následné rozebrání vám nezaberou příliš času.