Prodej rodinného domu, Čelechovice na Hané - Kaple, 71 m2 (ID: 2179589)
Čelechovice na Hané, Kaple
Popis
Představuji vám zajímavou nabídku dvou rodinných domů v obci Kaple u Čelechovic na Hané, které společně nabízí opravdu široké možnosti využití. Ať už hledáte bydlení s velkým prostorem, dvougenerační řešení, kombinaci bydlení a podnikání nebo nemovitost, kterou si postupně dotvoříte přesně podle svých představ, tady vás potenciál této nabídky překvapí.
Hlavní rodinný dům již prošel částí rekonstrukce a nabízí příjemné zázemí pro bydlení s možností dalších úprav. V přízemí se nachází vstupní chodba, nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem, podlahovým topením a místem pro pračku i sušičku, samostatné WC, spíž a vstup na zahradu. Dům je vytápěn radiátory napojenými na zánovní kondenzační kotel, koupelna je navíc vybavena komfortním podlahovým vytápěním.
V patře najdete dva pokoje, přičemž jeden z nich je průchozí. Hlavní pokoj působí velmi útulně a nabízí krásný výhled do okolní krajiny. V patře je současně umístěna klimatizace, která zajistí komfort i během letních měsíců.
Velkou výhodou této nabídky je druhý dům se samostatným číslem popisným, který je aktuálně určen ke kompletní rekonstrukci nebo případné demolici. Právě zde se otevírá zajímavý prostor pro realizaci vlastních představ. Dle plánů budoucího majitele a po konzultaci s příslušnými úřady může nemovitost sloužit například jako další obytná část, garáž se zázemím, dílna, ateliér nebo může být propojena s hlavním domem a vytvořit tak výrazně větší obytný prostor.
Současní majitelé již začali s úpravami zahrady a při správně zvolené rekonstrukci může vzniknout opravdu velmi příjemné bydlení s atmosférou uzavřeného soukromého dvora. Velkou předností je také samotná poloha nemovitosti — klidná obec obklopená přírodou, přitom s dobrou dostupností do Prostějova i Olomouce.
Obec Kaple spadá pod Čelechovice na Hané, kde se nachází základní i mateřská škola. Další občanská vybavenost a kulturní či sportovní vyžití nabízí také blízký Kostelec na Hané. Díky dobré dostupnosti větších měst máte současně na dosah kompletní občanskou vybavenost, restaurace, kulturní akce i sportovní areály.
Pokud hledáte nemovitost s charakterem, velkým potenciálem a možností vytvořit si bydlení přesně podle sebe, ráda vám tuto nabídku osobně představím.
Zavolejte mi a domluvme si termín prohlídky dříve, než si tuto nemovitost rezervuje někdo jiný.
Mgr. Tereza Francová
vaše realitní makléřka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Stanislava Lolka 1930/2a, Zábřeh
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Mgr. Tereza Francová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Čelechovicích na Hané.
Tipy Realitymatu
Prodej chaty, Hluchov, 65 m2
2 290 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej rodinného domu, Ptení - Holubice, 149 m2
5 490 000 Kč
Prodej rodinného domu, Biskupice, 91 m2
2 499 000 Kč
Prodej rodinného domu, Pavlovice u Kojetína, 160 m2
5 790 000 Kč