Pronájem bytu 1+kk, České Budějovice, Kněžská, 27 m2
Kněžská, České Budějovice 1
(bez DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk o výměře 27 m² s terasou o velikosti 5 m², situovaný v samotném centru Českých Budějovic, v ulici Kněžská, pouhé 2 minuty chůze od náměstí Přemysla Otakara II.
Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bez výtahu a nabízí příjemné a praktické bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit ve městě. Součástí bytu je kuchyňská linka a velkým benefitem je terasa, která poskytuje ideální prostor pro odpočinek přímo v centru dění.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost – v docházkové vzdálenosti najdete restaurace, kavárny, obchody, služby i zastávky MHD.
Měsíční nájemné činí 13 000 Kč, zálohy za služby 3 000 Kč. Provize RK 13 000 Kč + DPH, kauce 20 000 Kč.
Byt je k dispozici ihned. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléře Filipa Navrátila.
Byt je vhodný především pro jednotlivce nebo pár, který ocení komfort městského bydlení s výbornou dostupností všeho potřebného.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Staroměstská 1504/1, České Budějovice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Filip Navrátil
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Českých Budějovicích.
Tipy Realitymatu