Prodej rodinného domu, Dlouhá Loučka - Plinkout, 85 m2 (ID: 1896365)
Dlouhá Loučka - Plinkout, okres Olomouc
(včetně provize RK)
Popis
NOVÁ CENA. Nabízíme k prodeji rodinný dům v Plinkoutě, který se nachází na okraji obce v klidné lokalitě s dobrou dostupností. Dům z roku 1940 má dispozici 3+1 a hospodářskou část, avšak vzhledem k jeho technickému stavu je vhodný k rozsáhlé rekonstrukci, Dům stojí na pozemek o celkové výměře 880 m².
Pozemek je plně zasíťovaný, s právně zajištěným přístupem, a nabízí široké možnosti využití – zda se rozhodnete dům opravit a dát mu nový život, nebo zde postavit novou moderní stavbu dle vašich představ.
Pokud hledáte místo pro svůj nový domov nebo investici, neváhejte nás kontaktovat. Pro více informací či domluvu prohlídky volejte nebo pište.
V případě zájmu Vám můžeme pomoci také s vyřízením hypotéky, aby cesta k Vašemu novému bydlení byla co nejjednodušší.
A co v okolí najdete?
ZŠ A MŠ v Dlouhé Loučce 2,8 km
Potraviny v Dlouhé Loučce 2,6 km
Uničov 11 km
Podhůří Jeseníků na dosah ruky
Dům přírody Litovelské Pomoraví 9,4 km
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pražákova 1008/69, Brno
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Matouš Vavrda
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dlouhé Loučce (okr. Olomouc).
Tipy Realitymatu

Prodej rodinného domu, Uničov, Masarykovo nám., 272 m2
Cena na vyžádání
Podobné nabídky

Prodej rodinného domu, Dlouhá Loučka, Úzká, 160 m2
3 840 000 Kč

Prodej rodinného domu, Tršice - Zákřov, 200 m2
2 280 000 Kč

Prodej rodinného domu, Věrovany, 83 m2
2 999 000 Kč

Prodej rodinného domu, Bílá Lhota - Hradečná, 60 m2
2 550 000 Kč