Pronájem bytu 3+kk, Praha - Vinohrady, Lužická, 101 m2

Lužická, Praha 2, Vinohrady


35 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(provizi hradí nájemce)


Regionální dodavatelé v Praze 2

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Pronájem prostorného bytu 3+kk s možností úpravy na 3+1 v atraktivní lokalitě Praha 2 – Vinohrady
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt o dispozici 3+kk v jedné z nejžádanějších pražských lokalit – na Vinohradech. Byt se nachází v nejvyšším patře činžovního domu a díky promyšlené dispozici nabízí dostatek prostoru jak pro rodinu, tak pro spolubydlení. Současné uspořádání 3+kk lze navíc na přání budoucího nájemce upravit na dispozici 3+1. Majitel je ochoten oddělit obytnou část od kuchyně příčkou a vytvořit tak další samostatný pokoj.
Byt se nachází v podkroví, které mu dodává jedinečnou atmosféru díky skoseným stropům a dostatku denního světla. Je ve funkčním a udržovaném stavu s běžnými známkami opotřebení odpovídajícími stáří domu. Pro maximální komfort v letních měsících je byt vybaven klimatizační jednotkou, která efektivně ochladí celý obytný prostor.
K bytu náleží také prostorný sklep, který poskytuje dostatek místa pro uložení kol, sportovního vybavení nebo sezónních věcí. Nájemci mohou zároveň využívat společnou zahradu ve vnitrobloku, která nabízí příjemné místo k odpočinku, posezení nebo trávení volného času.
Dům si zachoval svůj původní vinohradský charakter a není vybaven výtahem, proto je potřeba počítat s výstupem do čtvrtého patra. Odměnou je však klidné bydlení v podkroví a příjemná atmosféra jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí.
Velkou předností této nabídky je především lokalita. Vinohrady patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější části Prahy díky výborné občanské vybavenosti, množství kaváren, restaurací, obchodů i služeb a skvělé dopravní dostupnosti. Tramvajová zastávka je vzdálena přibližně tři minuty chůze od domu, stanice metra zhruba pět minut. V okolí se nachází také dostatek možností parkování.
Měsíční nájemné činí 35 000 Kč. Energie budou převedeny na nájemce. Vratná kauce odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu. Provize realitní kanceláře činí jedno měsíční nájemné.
Pokud hledáte prostorné bydlení v prestižní lokalitě s výbornou dopravní dostupností, klimatizací, dostatkem úložného prostoru, možností využívat společnou zahradu a zároveň oceníte možnost upravit si dispozici bytu podle svých potřeb, tato nabídka je skvělou příležitostí.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena
35 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
provizi hradí nájemce
Aktualizováno
3. 8. 2026
Adresa
Lužická, Praha 2, Vinohrady
ID
88586
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
5. z 5
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
101 m2
Podlahová plocha
113 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Sklep
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 2.

Podobné nabídky