Prodej bytu 2+kk, Praha - Jinonice, Barvitiova, 74 m2
Barvitiova, Praha, Jinonice
Popis
Nabízíme k prodeji světlý byt 2+kk v oblíbené rezidenci Waltrovka, který si zamilujete pro jeho atmosféru, klid i výjimečnou terasu.
Díky jihozápadní orientaci je byt zalitý přirozeným světlem po celý den. Dominantou je velkorysá terasa přístupná z obývacího pokoje i ložnice – ideální na ranní kávu, večerní sklenku vína nebo jen chvíli klidu na čerstvém vzduchu.
Byt se nachází ve 3. patře moderního domu s výtahem a je orientován do tichého vnitrobloku se zelení a malým parkem. Plocha jednotky je 57,4m2, plocha terasy cca 17m2. V bytě byly použity kvalitní materiály, luxusní kuchyně je plně vybavena spotřebiči pro každodenní vaření, na podlahách je položena dlažba a v pokojích dřevěné parkety.
Dům má celkově pouze čtyři podlaží, což vytváří komorní atmosféru a příjemný pocit soukromí, který v běžných velkých bytových domech často chybí.
Přesto máte vše doslova za rohem – obchody, kavárny, restaurace, lékárnu, metro i autobusové spojení.
Součástí prostorný sklep. Parkovací stání v podzemní garáži je množné koupit za cenu 980.000,- Kč. V domě nechybí kočárkárna ani praktická místnost na mytí kol.
Pokud hledáte domov nebo investiční byt, který spojuje městský život s pocitem klidu a soukromí, právě jste ho našli.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Prague & International Properties, s.r.o.
Karlova 152/19, Praha, Staré Město
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Prague Properties
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 5.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 4+kk, Praha - Stodůlky, Toufarova, 118 m2
19 980 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+kk, Praha - Stodůlky, Svitákova, 69 m2
11 450 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Praha - Zličín, Sazovická, 52 m2
8 500 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Praha - Smíchov, Radlická, 60 m2
12 000 000 Kč