Prodej rodinného domu, Mělník, 151 m2
Mělník
Popis
Saint Laurent 4+kk s největším obývacím prostorem projektu a výhledem na vinice, který zůstane
Výhled, o který nepřijdete. Pozemky před projektem nejsou určeny k další zástavbě žádné nové domy tu nevyrostou a pohled z obývacího pokoje, terasy i zahrady na vinice, Říp a mělnickou krajinu vám zůstane natrvalo. To, co je u většiny novostaveb dočasný bonus do první další etapy, je tady garantovaná hodnota domu.
Jeden ze čtyř. Víc jich nebude.
Saint Laurent je součástí komorního projektu Bydlení Vinice v klidné vilové lokalitě Hoření Vinice v obci Kly, několik minut od Mělníka, čtyři architektonicky sjednocené řadové domy pojmenované po odrůdách mělnického vinařství. Žádný satelit, žádná další fáze. Celý areál bude oplocen, s elektricky ovládanou vjezdovou bránou a příjezdem i stáními ze zámkové dlažby s pojezdovým osvětlením.
Dispozice 4+kk / 151 m² užitné plochy / pozemek 435 m²
Srdcem domu je obytný prostor s kuchyní o ploše 59,9 m², největší v celém projektu. Francouzská okna Schüco s izolačním trojsklem ho bez jediného schodu propojují s dřevěnou terasou o výměře 29,73 m², rovněž největší ze všech čtyř domů, a se zahradou 256 m² otevřenou do krajiny. Kuchyň, jídelna, obývák i terasa tak v létě fungují jako jeden plynulý prostor o více než 90 metrech. Přízemí doplňuje předsíň, koupelna se sprchou a technická místnost.
V patře najdete tři plnohodnotné pokoje: 18,4 m², 17,2 m² a 15,1 m². Všechny přes 15 metrů, takže vedle ložnice a dětského pokoje zbývá prostor i na domácí pracovnu bez kompromisů. Patro uzavírá druhá koupelna (9,4 m²) s rohovou vanou 140 × 140 cm, walk-in sprchou se stropní dešťovou hlavicí Bernstein a LED podsvícenou nikou. Světlo přivádějí i střešní okna Velux.
Technologie a konstrukce, na kterých se nešetřilo
Dům v energetické třídě A vytápí tepelné čerpadlo Stiebel Eltron s podlahovým topením ve všech místnostech a regulací po jednotlivých okruzích, v létě systém podlahy naopak chladí. Komfort doplňuje multisplit klimatizace 4+1, využitelná i jako záložní zdroj tepla. Elektroinstalace v hvězdicovém zapojení se samostatným kombichráničem pro každý okruh je připravena pro chytrou domácnost Loxone.
Konstrukce: obvodové zdivo Ytong 300 mm, mezi domy vápenopískové tvárnice Silka pro výborný akustický klid, zateplení EPS 150 mm, předpjaté stropní panely, monolitické schodiště, střecha Satjam s KVH krovy a stříkanou izolací ICYNENE.
Interiér: třívrstvé dubové podlahy Barlinek, velkoformátová dlažba, sanita Geberit a Ideal Standard, baterie Grohe a SAT, dubové schodové stupně s LED osvětlením, skleněné zábradlí galerie, dveře Doornite, antracitové vypínače Schneider, příprava pro předokenní rolety.
Lokalita: vinice za plotem, Mělník za pár minut, Praha za půl hodiny
Kompletní vybavenost Mělníka — školy, školky, lékaři, nemocnice, obchody i restaurace máte několik minut autem. Do Prahy dojedete přibližně za 30–35 minut. A hned za domem začíná to nejlepší z Mělnicka: cyklostezky podél Labe, procházky mezi vinicemi, výlety na Říp nebo do skal Kokořínska.
Termín: Vánoce už doma
Dokončení interiérů a exteriérů je plánováno na léto 2026, kolaudace v srpnu a předání nejpozději začátkem října 2026.
Domluvte si prohlídku a nechte si ukázat, jak vypadá 90 metrů obytného prostoru, který končí až u vinice.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pod Havránkou 7/10, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Alexandr Protsenko
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Mělníku.
Tipy Realitymatu
Prodej rodinného domu, Nová Ves - Staré Ouholice, 113 m2
11 490 000 Kč
Prodej rodinného domu, Chlumín, 106 m2
5 000 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej rodinného domu, Mělník, Na Výsluní, 600 m2
25 500 000 Kč
Prodej rodinného domu, Mělník, Řípská, 123 m2
6 500 000 Kč
Prodej rodinného domu, Mělník, Na Ráji, 348 m2
16 900 000 Kč