Prodej bytu 2+kk, Praha - Nové Město, Koubkova, 52 m2 (ID: 2175788)
Koubkova, Praha, Nové Město
(Včetně provize a právního servisu .)
Popis
Představujeme Vám elegantní byt k prodeji v atraktivní lokalitě Prahy 2. Tento světlý byt o dispozici 2+kk a užitné ploše 52 m² se nachází v 5. patře udržovaného cihlového domu s výtahem.
Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a nabízí částečně vybavený interiér, který poskytuje ideální možnost doladit si bydlení přesně podle vlastního stylu a představ. Díky praktickému dispozičnímu řešení a příjemné atmosféře je byt vhodný jak pro vlastní komfortní bydlení, tak i jako výborná investiční příležitost.
Velkou předností této nemovitosti je její lukrativní poloha v srdci Prahy 2 s perfektní dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. V blízkosti naleznete restaurace, kavárny, obchody i parky, což zajišťuje pohodlný městský život na vysoké úrovni.
Byt je v osobním vlastnictví. Uvedená cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi, takže celý proces koupě proběhne bezpečně a bez starostí.
Tato nemovitost představuje skvělou příležitost nejen pro vlastní bydlení, ale také jako stabilní investice s vysokým potenciálem zhodnocení a atraktivním výnosem z pronájmu díky vyhledávané lokalitě.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. V případě zájmu o více informací nebo sjednání termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře níže. Rádi Vám tuto výjimečnou nemovitost osobně představíme.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Domažlická 1053/15, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing. Sofja Tědějeva
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 2.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, Chodská, 54 m2
14 399 900 Kč
Prodej bytu 4+kk, Praha - Vinohrady, Chodská, 117 m2
18 499 900 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+kk, Praha - Nusle, Slavojova, 37 m2
8 500 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, Chodská, 43 m2
13 999 900 Kč