Soccer reality

Prodej pozemku pro bydlení, Hovorčovice, 724 m2

Hovorčovice

9 866 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 44 Kč /měs.

(včetně provize)

Regionální dodavatelé v Hovorčovicích

Pojištění a finance

Popis

Toužíte po zahradě, kam se vejde bazén i terasa?

Tato stavební parcela o výměře 724 m² nabízí dostatek prostoru pro realizaci vašich snů v rámci vyhledávané lokality Hovorčovice.

Technické zázemí: Plyn zaveden, technický sloupek pro veškeré další sítě (voda, elektro, kanalizace, optika) připraven na okraji pozemku.

Strategická investice: Stabilní hodnota pozemku s výhledem na plánovaný dálniční okruh v roce 2029 v blízkosti.

Rodinné zázemí: Mateřská škola doslova za rohem (200 m), sportoviště a příroda v okolí.

Parametry: Rovinatý pozemek v klidném vnitrobloku.

Podrobnější informace, předběžná informace stavebního úřadu a další dokumentace na vyžádání. Varianta možného dělení pozemků a inspirativní návrh zástavby jsou součástí fotodokumentace v inzerci.

Cena: 7 142 984 Kč (9 866 Kč/m²).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Cena
9 866 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
16. 5. 2026
Adresa
Hovorčovice
ID
02090
Plocha pozemku
724 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Kontakt

Pavlína Prokešová

Pavlína Prokešová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Hovorčovicích.