Prodej bytu 3+1, Lnáře, 82 m2

Lnáře, okres strakonice


3 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 15 643 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lnářích

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

Prostorný byt s vlastní garáží.

K prodeji nabízíme byt 3+1 82m2 ve třetím nadzemním podlaží bytového domu v obci Lnáře, stranou od rušných komunikací. Součástí prodeje je garáž v přízemí. V porovnání s většími městy je zde výrazně nižší pořizovací cena podpořena bonusem v podobě garáže (stojí za to se porozhlédnout, za jaké ceny se samostatné garáže prodávají), ovšem díky pohodlné dojezdové vzdálenosti máte všechna podstatná města v dosahu: Strakonice cca 30km, Písek cca 35km, Horažďovice +20km, Nepomuk 17km, Blatná jen 8km. Stačí si jen vybrat, o pracovní příležitosti v okolí není nouze. ZŠ a MŠ přímo ve Lnářích. V obci dále najdete prodejnu potravin, poštu, gotickou tvrz, zámek, kulturní dům a mnoho dalšího.

Byt nabízíme do prodeje bez vybavení, zůstává jen kuchyňská linka bez elektrospotřebičů a samozřejmě zařizovací předměty koupelny a toalety. Modernizací prošla jak kuchyňská linka, tak podlahové krytiny, ostatní je v původním stavu. Byt je obsazen nájemníkem, nájemní smlouva do 31.12.2026 s možností prodloužení podle přání kupujícího. Sklepní kóje k dispozici. Ohřev TUV bojlerem. Okna kuchyně a ložnice jsou orientována na sever, oproti tomu balkon, okna obýváku a druhého pokoje jsou orientována na jih s příjemným výhledem na obec.

Dům byl postaven cca v roce 1980, je po rekonstrukci střechy a po výměně oken a vchodových dveří v roce 2010, stoupačky též po rekonstrukci. Vytápění společnou plynovou kotelnou.

Využijte prosím termínu pro prohlídky a zarezervujte si svůj čas na 19.5.2026 po sedmnácté hodině. Těšíme se na vás.

Cena
3 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 5. 2026
Adresa
Lnáře, okres strakonice
ID
980957
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
3. z 3
Vybaveno
Částečně
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
82 m2
Podlahová plocha
80 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Silnice
Voda
Vodovod
Balkon
Garáž
Sklep
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Kontakt

Petr Dřevo

Petr Dřevo

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Lnářích.

Podobné nabídky