Prodej rodinného domu, Kamenice, Topasová, 130 m2
Topasová, Kamenice, Těptín
(22500000, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Designový moderní dům 5+kk v klidné lokalitě – Těptín
Hledáte pro svou rodinu útočiště, kde se zastaví čas, ale Praha zůstane na dosah? Exkluzivně nabízíme nízkoenergetickou stavbu z roku 2017 v Těptíně (Kamenice). Dům byl vytvořený jako promyšlený prostor pro život, který kombinuje moderní minimalistický design se soukromím a bezprostřední blízkostí Hornopožárského lesa.
Hlavní přednosti domu:
• Prostor a světlo: Dispozice 5+kk (130 m²) s jižní orientací zajišťuje celodenní světlý dojem v interiéru. Dominantou je prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na venkovní jižní terasu (40 m²).
• Kvalita bez kompromisů: Dům je postaven z tvárnic Ytong se zateplením (20 cm) a fasádou z obkladových desek Cembrit a kamene. Hliníková okna s trojskly a elektrickými venkovními žaluziemi zaručují dokonalý tepelný komfort.
Interiér sjednocuje světlá velkoformátová dlažba, která domu dodává lehkost a nádech jihoevropského stylu.
• Chytré dispozice pro rodinu: V domě najdete 2 samostatné pokoje s vestavěnými skříněmi a hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou. Celkem jsou v domě k dispozici 2 koupelny.
• Udržitelnost a úspory: Energeticky úsporný dům s nízkými náklady (celkem cca 3 090 Kč/měsíc). Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel Junkers v kombinaci s podlahovým topením v celém domě.
Pozemek a lokalita:
• Zahrada (951 m²): Nabízí soukromí a prostor pro realizaci dle vašich představ. Pro zavlažování slouží vlastní vrtaná studna.
• Parkování: Na pozemku pohodlně zaparkuje až 6 automobilů.
• Příroda na dosah: Jen pár kroků od domu začínají stezky přírodního parku Hornopožárského lesa, ideální pro běh, cyklistiku či procházky. V zimě oceníte blízkost lyžařského areálu Chotouň.
• Dostupnost: Kompletní občanská vybavenost v sousední Kamenici, rychlé spojení do Prahy.
Technické parametry v kostce:
• Kolaudace: 2017
• Interiér: Masivní dřevěné prvky, velkoformátová dlažba
• Spotřebiče: Vestavná řada BOSCH
• Sítě: Obecní vodovod i vlastní studna, kanalizace, internet (Wi-Fi)
Prostor pro bazén i garáž: Prostorný pozemek se nabízí k dobudování bazénu nebo krytého stání přesně podle vašich představ.
Transparentní historie: K domu je k dispozici kompletní stavební dokumentace z celé doby výstavby. Máte tak absolutní přehled o kvalitě provedených prací a použitých materiálech.
Přijďte se přesvědčit o sympatické atmosféře tohoto místa osobně. Těším se na prohlídku!
Máte zájem o tuto nemovitost?
Václavské náměstí 773/4, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Bartulík
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kamenici (okr. Praha-východ).
Tipy Realitymatu
Prodej rodinného domu, Předboj, K Parku, 285 m2
34 970 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej rodinného domu, Kamenice, 95 m2
8 000 000 Kč
Prodej rodinného domu, Kamenice, 97 m2
8 060 000 Kč
Prodej rodinného domu, Kamenice - Struhařov, 145 m2
28 500 000 Kč