Pronájem bytu 1+kk, Frýdek-Místek - Frýdek, Klicperova, 33 m2
Klicperova, Frýdek-Místek
(+ elektřina, kauce 16.000 Kč)
Popis
Hledáte malý a útulný byt v klidné lokalitě?
Pak vás zvu na prohlídku bytu 1+kk v osobním vlastnictví s prostornou lodžií na ul. Klicperova ve Frýdku-Místku. Byt o velikosti 32.91 m² užitné a 27.62 m² podlahové plochy se nachází ve 4 NP panelového domu.
V roce 2019 zde byla provedena kompletní rekonstrukce, při níž bylo vyzděno bytové jádro, všude byla udělaná nová elektroinstalace, vybavena novou sanitou byla koupelna, podlaha v místnosti pokrytá PVC, samozřejmostí je výměna kuchyňské linky.
Součástí vybavení je koupelnový nábytek a pračka, jinak bude byt nezařízen. V současné době je již byt prázdný.
Velkou výhodou je prostorná zasklená lodžie s výhledem na Lysou horu a Beskydy. K bytu náleží také sklepní koje.
Díky výtahu na patře se jedná o byt bezbariérový.
Rozsáhlou rekonstrukcí prošel celkově i dům, který je zateplený, vyměněna jsou plastová okna a zasklená lodžie, došlo také ke kompletní rekonstrukci schodiště a zábradlí při vstupu do domu.
O dům je velmi dobře pečováno.
Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností a vybaveností (obchod, MHD, nemocnice atd.)
Cena nájmu je včetně zálohy na vodu a teplo, kauce 16.000,- Kč. Elektřinu si nájemník hradí sám, plyn v bytě není.
S ohledem na velikost bytu hledáme k užívání pouze 1 osobu, k dispozici ihned po vyřízení formalit.
Z důvodu, že mi nebyl předán průkaz energetické náročnosti budovy jsem ze zákona povinna uvádět energetickou třídu G, i když je díky zateplení energetická třída lepší.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Keltičkova 1296/58, Ostrava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Vladislava Zajacová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Frýdku-Místku.