Pronájem bytu 2+1, Příbram, 56 m2
Příbram VII
Popis
Nabízíme dlouhodobý pronájem velice pěkného rekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2 + 1 (56 m2) v Příbrami VII, ulice Politických vězňů. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu v 1 NP. Byt je po kompletní velmi zdařilé rekonstrukci tzn. nová koupelna, kuchyň, podlahové krytiny, veškeré rozvody.
Pronájem bytu je bez nábytku. Možnost si koupit od končícího nájemce postel a skříň v ložnici. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD i PID cca 300 m od domu. Ideální poloha pro dojíždění do Prahy.
Prohlídky bytu po domluvě. Nastěhování je možné od 1.6.2026. Předem se platí se kauce 14.000,- Kč, provize 14.000,- Kč a nájemné vždy do 15. dne v měsíci. Finální výběr podnájemce určí majitel.
Cena: 14.000,- Kč + poplatky
Máte zájem o tuto nemovitost?
Žižkova 708, Příbram
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ondřej Kapras
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Příbrami.