Prodej chaty, Nový Bor, U Vodárny, 29 m2
U Vodárny, Nový Bor, Arnultovice
Popis
Exkluzivní příležitost koupě rovinaté zahrádky, která se nachází v zahrádkářské oblasti v ul. U vodárny v Novém Boru - Arnultovice.
Zahrádka o výměře 529 m2 je rovinatá a nabízí dostatek soukromí díky svému umístění. Na pozemku je stavba dřevěné chatky, která je určena k rekonstrukci či k výměně což je velkým benefitem, jelikož si zahrádku přizpůsobíte dle svým představ.
Pozemek je udržovaný. Je zde přípojka pitné vody, která je sezónní. Elektřinu je možno zřídit a rádi Vám s přípojkou pomůžeme.
Zahrádka je velká, obdélníkového tvaru a nabízí možnost pěstování, relaxaci a je ideální volbou pro "únik" z města.
Pozemek je v osobním vlastnictví bez právních vad. Stavba má přidělené číslo evidenční.
Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje zahrádky v Arnultovicích a připravte se na sezónu, která právě začíná.
Doporučuji rychlé jednání a včasnou rezervaci!
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”
Máte zájem o tuto nemovitost?
Bělehradská 858/23, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Václav Bureš
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Novém Boru.
Podobné nabídky
Prodej chaty, Nový Bor, Hřebenka, 20 m2
1 365 000 Kč
Prodej chaty, Nový Bor, Hřebenka, 10 m2
750 000 Kč
Prodej chaty, Nový Bor, 13 m2
862 000 Kč
Prodej chaty, Stružnice - Bořetín, 50 m2
1 490 000 Kč