Prodej chaty, Pláně - Ondřejov, 70 m2
Pláně, okres plzeň-sever, Ondřejov
Popis
Představuji k prodeji pěknou chatu v lesích údolí řeky Střely v okrese Plzeň sever na adrese Ondřejov ev. č. 15, Pláně.
Podívejte se na 3D virtuální prohlídku, fotografie a videoprohlídku.
Lokalita:
Chata se nachází 15 min. od Plas, 15 min. od Manětína a 30 min. od Plzně, pár desítek metrů od řeky Střely. Kolem chaty je krásná příroda, lesy... Vlaková zastávka Mladotice je vzdálena 1,5 km pěšky, stejně jako autobusová zastávka v Ondřejově.
Informace o chatě:
Chata je třípodlažní, s kamennou podezdívkou (přizemní podlaží). Další 2 podlaží jsou dřevostavba. Podkroví je kompletně nově zrekonstruované a je v něm ložnice. Ve středním podlaží je velký obývací prostor, předsíňka, WC, vstup z venku a široký balkon s pěkným výhledem. Z této předsíňky by šla udělat koupelna, což byl i záměr současných majitelů. Toto střední podlaží lze jednoduše zevnitř zateplit (sejmutím vnitřních desek, přidáním izolace a zaklopení palubkami jako v horním podlaží). V přízemí jsou další prostory kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna, komora, technický prostor a další vstup do chaty. Přízemí je připraveno na dokončení rekonstrukce. Vedle je i boční sklepní prostor pod venkovním schodištěm.
Do chaty je přivedena tekoucí voda z rezervoáru, který je společný pro několik místních chat a je napájen z nedalekého přírodního pramene. Tento zdroj vody je sezónní, přípojka není v nezámrzné hloubce, je tedy potřeba jej přes zimní mrazivé dny uzavřít. Kanalizace je svedena do jímky. Do chaty je přivedena elektřina. Ohřev vody je řešen bojlerem. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Chata je celkově v dobrém stavu, vyžaduje jen drobné opravy a je v podstatě možné ji ihned užívat.
Parkování je možné pár desítek metrů od chaty v přístřešku, který si současní majitelé pronajímají za pár stokorun ročně od obce.
Kolem chaty je vlastní pozemek, ostatní pozemky kolem jsou obecní.
Chatu doporučuji vzhledem k jejímu dobrému stavu, pěknému umístění a krásné klidné lokalitě...
Pro koupi chaty zajistím kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem.
Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:
Jan Štěpánek
TAURUM reality s.r.o.
Uvedené výměry jsou orientační.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Americká 1139/1, Plzeň, Jižní Předměstí
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Štěpánek
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Pláních.
Podobné nabídky
Prodej chaty, Pláně - Vrážné, 38 m2
1 199 000 Kč
Prodej chaty, Plasy, 26 m2
970 000 Kč
Prodej chaty, Zahrádka, 48 m2
1 790 000 Kč
Prodej chaty, Kožlany, 45 m2
2 250 000 Kč