Prodej chalupy, Žacléř - Prkenný Důl, 120 m2
Žacléř, okres trutnov, Prkenný Důl
Popis
Prodej horské chalupy vhodné pro rodinnou rekreaci, ale i k investičním účelům. Chalupa se zastavěnou plochou 86 m2 se rozprostírá na pozemku o velikosti 1 093 m2 a nachází se v podhůří Krkonoš v obci Prkenný Důl v Žacléři.
Horské kouzelné okolí nabízí hodně relaxu, ale i široké sportovní vyžití. V letních měsících turistika v zimním období lyžování na nedalekých sjezdovkách.
Přízemí je dělené na vstupní chodbu, dobře vybavenou lyžárnu s držáky na lyže a vyhřívaný žebřík na lyžařskou obuv, technickou místnost, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a úložný prostor pod schodištěm. Dominantou přízemí je světnice se stylovými kachlovými kamny a kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči. Ze světnice je vstup na dřevěnou terasu s nádherným výhledem do svahu.
Po moderním schodišti se vystoupá do chodby, ze které je vstup do třech pokojů. Dva pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Každý pokoj má vstup po dřevěném žebříčku do prostor pod střechou, který je přizpůsobený na přistýlky. Celkově má tedy chalupa kapacitu až 13 osob.
Chalupu vytápí chytrý elektrokotel, kterým je možné si zatopit i na dálku. V domě jsou dva bojlery na ohřev vody. Voda je obecní a je napojena na filtraci, kanalizace je obecní. Dům je zabezpečen bezpečnostním systémem.
Interiér je dokonalým propojením dřeva, doplněné o stylová kachlová kamna a designovou dlažbu. Koupelny jsou vybavené vkusnou sanitou, podlahovým vytápěním a elektrickými žebříčky.
Chalupa, zkolaudovaná v roce 2016 prvními a jedinými majiteli, stojí na rovině a je zde vytvořený a připravený prostor na stavbu vodního díla. Část zahrady za chalupou je ve svahu a na hranici zbylé rovinaté části zahrady protéká potok s mírným dnem.
Souznění přírody, vkus a moderní technologie, absolutní soukromí, kouzelné výhledy a v pěší vzdálenosti veškerá občanská vybavenost v centru obce, to je dennodenní "rutina" kterou tato chalupa nabízí.
Jedná se o prodej firemního vlastnictví, tedy je koupě výhodná hlavně pro plátce DPH s možností odpočtu.
Těším se na běžných prohlídkách, ale nabízím také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, Face Time, Messenger, Skype aj.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Václavské náměstí 806/62, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Veronika Pácaltová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Žacléři.
Tipy Realitymatu
Prodej chaty, Vrchlabí, 12 m2
299 000 Kč
Prodej rodinného domu, Úpice - Radeč, 250 m2
8 400 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej chalupy, Vlčice, 280 m2
Cena na vyžádání
Prodej chalupy, Špindlerův Mlýn, 460 m2
Cena na vyžádání