Prodej bytu 3+1, Suchohrdly u Miroslavi, 90 m2
Suchohrdly u Miroslavi
Popis
Nabízím k prodeji prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 s lodžií (4 m²) a dvěma sklepy (celkem 12 m²), nacházející se v 1. patře menšího bytového domu se čtyřmi jednotkami v klidné, okrajové části obce Suchohrdly u Miroslavi.
Byt prošel v roce 2021 kompletní rekonstrukcí – rozvody elektřiny, vody, plynu, podlahy, omítky, koupelna i kuchyně. Je napojen na všechny inženýrské sítě: plyn, kanalizaci, vodovod, elektřinu 220 V i 400 V.
Dispozici tvoří prostorný obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, dva další pokoje (z jdenoho je vstup na lodžii), koupelna, samostatné WC a předsíň. K bytu dále náleží dva sklepy, zahradní domek a možnost využívat malou zahrádku u domu. Parkování je možné přímo u domu.
Součástí prodeje je kompletní vybavení kuchyně včetně elektrospotřebičů, bojler umístěný ve sklepě, plynový kotel, vestavěná skříň, policové systémy na míru v koupelně, osvětlení, lustry, garnýže a po dohodě také odkládací skříň na chodbě.
Byt je aktuálně obývaný, ale může být po dohodě ihned uvolněn.
Obec Suchohrdly u Miroslavi nabízí klidné bydlení s výbornou dopravní dostupností do Miroslavi, Znojma i Brna.
Pro domluvu termínu prohlídky mě prosím kontaktujte – těším se na setkání osobně. Do konce listopadu 2025 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,29 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Bořivoj Švéda
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Suchohrdlech u Miroslavi.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 3+kk, Znojmo, Za Plovárnou, 85 m2
7 890 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 3+1, Moravský Krumlov, Sídliště, 59 m2
4 250 000 Kč
Prodej bytu 3+1, Znojmo, Aninská, 69 m2
4 500 000 Kč
Prodej bytu 3+1, Znojmo, Loucká, 75 m2
4 700 000 Kč
Prodej bytu 3+1, Znojmo, Rooseveltova, 68 m2
5 500 000 Kč