Prodej bytu 2+kk, Vestec, U Strouhy, 66 m2
U Strouhy, Vestec
Popis
Nabízím útulný byt o dispozici 2+kk a velikosti 61 m² + balkon 5 m², který se nachází v 1. patře menšího bytového domu z roku 2004 v klidné části Vestce u Prahy.
Dispozice bytu je velmi praktická – původně byl řešen jako 3+kk, takže je možné snadno vrátit původní uspořádání přidáním jedné příčky v obývacím pokoji.
V bytě je plovoucí podlaha, plastová okna orientovaná na západ, koupelna s vanou a toaletou. Kuchyňská linka je propojena s prostorným obývacím pokojem, který působí vzdušně a nabízí přímý vstup na balkon s výhledem do zeleně.
Lokalita Vestec nabízí veškerou občanskou vybavenost – v těsné blízkosti se nachází supermarket, restaurace, kavárny i menší obchody. Skvělá je i dopravní dostupnost – autobusem na metro C Budějovická, případně autem přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1.
Byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Martin Kratochvíl
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Vestci (okr. Praha-západ).
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 3+kk, Vestec, Ve Stromkách, 67 m2
10 500 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+kk, Vestec, U Strouhy, 78 m2
7 950 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Roztoky, Jungmannova, 54 m2
7 799 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Hostivice, Ječná, 54 m2
6 850 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Horoměřice, Karla IV., 55 m2
8 200 000 Kč