Pronájem bytu 2+1, Karviná, Horova, 55 m2
Horova, Karviná, Ráj
(Nájem 12 900 Kč + služby 2 270 Kč + elektřina, internet. Kauce 2 x měsíční nájem včetně služeb. Provize RK 1 x měs nájem + DPH.)
Popis
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 po kompletní a vkusné rekonstrukci. Nízká zástavba v žádané lokalitě na ulici Horova, Karviná - Ráj.
Kuchyňská linka ve vysokém lesku a moderním designu je vybavena spotřebiči včetně myčky, multifunkční trouby, indukční varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby a lednice s mrazákem. Koupelna v elegantním provedení s vanou, umyvadlem se stylovou skříňkou a závěsnou toaletou. V celém bytě jsou nové interiérové dveře včetně zárubní, podlahy mají nivelaci a kvalitní plovoucí podlahu s V-spárou. Neprůchozí pokoje nabízejí dostatek prostoru a soukromí. Z bytu je příjemný výhled na jihozápadní stranu.
Dům, ve kterém se byt nachází, prošel revitalizací zahrnující zateplení, plastové okna, vstupní dveře. Velkým benefitem je již schválená výstavba nových lodžií, která přinese další přidanou hodnotu tohoto bytu.
Díky výborné poloze je veškerá občanská vybavenost, včetně sportovního areálu, škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty a supermarketu, v dosahu pěší chůze. Nájem 12 900 Kč + služby 2 270 Kč + elektřina, internet. Kauce 2 x měsíční nájem včetně služeb. Provize RK 1 x měs nájem + DPH.
Pokud jste zaujati touto nemovitostí a rádi byste si ji prohlédli, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na váš zájem a prohlídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?
28. října 3346/91, Ostrava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Nikola Demlová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Karviné.