Pronájem bytu 2+1, Ostrava, Svatoplukova, 52 m2
Svatoplukova, Ostrava, Zábřeh
(Mimo el. a plyn + SLUŽBY 2.000,- )
Popis
Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a velikosti 52 m² na adrese Svatoplukova 7 v Ostravě-Zábřehu. Tento útulný byt v cihlové zástavbě prošel v roce 2025 kompletní rekonstrukcí, díky níž dýchá novotou a svěžestí. Nachází se v atraktivní lokalitě v blízkosti ČEZ Areny, Zámku Zábřeh, Avion Shopping Parku a jazykové školy Cloverleaf Ostrava.
V pokojích jsou nově zrekonstruované dřevěné parkety, v kuchyni a na chodbě plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Elektroinstalace i rozvody vody a odpadů jsou zcela nové. Omítky a podhledy dotvářejí čistý a harmonický prostor. Vnitřní i vstupní dveře jsou nové a moderní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči láká k přípravě voňavých večeří.
Pokoje jsou neprůchozí, takže každý má zajištěno své soukromí, a lokalita působí jako oáza klidu uprostřed města. Zastávka MHD je vzdálena pouhé dvě minuty chůze. Do pěti minut se dostanete ke škole, školce, lékaři i nákupnímu centru – vše máte na dosah ruky. Parkování v okolí je bezproblémové. Byt má výbornou dopravní dostupnost a rychlé spojení do centra Ostravy, Poruby, Hrabové i Výškovic.
Měsíční nájemné činí 9.990 Kč. Vratná kauce je ve výši 20 000 Kč, provize realitní kanceláře odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu.
Kontaktujte nás a nechte se okouzlit – tento byt čeká, až v něm najdete svůj nový do
Máte zájem o tuto nemovitost?
Vítkovická 3276/2a, Ostrava, Moravská Ostrava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Emil Koval
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě.