Prodej bytu 3+1, Kladno, Na vyhaslém, 70 m2

Na vyhaslém, Kladno


6 250 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 27 934 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Kladně

Popis

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1 s lodžií, umístěnou ve 4. nadzemním (posledním) podlaží cihlového domu v žádané lokalitě Na Vyhaslém v Kladně. Byt prošel částečnou rekonstrukcí zahrnující vyzdění jádra a výměnu elektroinstalace v kuchyni, koupelně a na WC. Dispozici tvoří zádveří, samostatné WC, koupelna s vanou, kuchyně, dětský pokoj, obývací pokoj a ložnice se vstupem na lodžii. Podlahy v pokojích jsou plovoucí – lamino, v chodbě, koupelně a kuchyni je dlažba. Ohřev vody je řešen vlastním boilerem. K bytu náleží sklepní kóje. Poplatky související s užíváním bytové jednotky jsou ve výši 6.226,- Kč (z toho FO 2.709,- Kč) + záloha na elektro.

Lokalita Na Vyhaslém patří mezi vyhledávané části Kladna díky své klidné atmosféře a množství zeleně v okolí. V bezprostřední blízkosti se nachází mateřská i základní škola, obchody, pošta, dětská hřiště a zastávky MHD s přímým spojením do centra města i na Prahu. Lokalita je oblíbená zejména mezi rodinami s dětmi a lidmi, kteří vyhledávají pohodové bydlení v dosahu všech služeb, ale mimo rušné městské ulice. Díky své poloze nabízí příjemné prostředí k bydlení i možnost bezproblémového parkování v okolí domu. K nastěhování cca březen / duben 2026 z důvodu výstavby nového bydlení - nepožadujeme úhradu kupní ceny do okamžiku podpisu kupní smlouvy. Více informací rádi poskytneme telefonicky.

Cena
6 250 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
13. 10. 2025
Adresa
Na vyhaslém, Kladno
ID
03695
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
4. z 4
Vybaveno
Částečně
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
70 m2
Podlahová plocha
77 m2
Třída energetické náročnosti
F - Velmi nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
206 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Lodžie
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Jiří Mayrich, MBA

Ing. Jiří Mayrich, MBA

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Kladně.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky