Prodej chalupy, Nová Lhota, 198 m2 (ID: 1934657)
Nová Lhota
Popis
Nabízíme k prodeji zděnou, celoročně obyvatelnou chalupu, která je postavena na vlastním pozemku s vlastní zahradou, bezproblémovou přístupovou komunikací v těsné blízkosti lesa v nádherné přírodní krajině CHKO v obci Nová Lhota. Chalupa je určena k rekonstrukci. S inženýrských sítí je chalupa připojena na elektřinu a plyn. Voda je z vlastní studny s rozvody do objektu. Možnost topení je krbovými kamny . Odpad je řešen pomocí vlastního septiku.
Vápenky leží na úpatí Velké Javořiny(970m) nejvyššího bodu Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty na samém pomezí Horňácka v katastru obce Nová Lhota. Toto malebné místo je vyhledáváno zvláště lidmi, kteří mají rádi přírodu a turistiku. V samotné obci se nachází mnoho původních dobových stavení a kolem nepřeberné množství chat a chalup, kam se sjíždí za dovolenou a rekreací lidé téměř z celé republiky. Vápenky i celé okolí je navštěvováno celoročně. Od jara do podzimu pro pěší túry, houbaření a cykloturistiky, v zimě si přijdou na své vyznavači bílé stopy. Horňácko je rázovitý kout naší republiky s mnohaletými folklorně-kulturními zvyklostmi a velmi pohostinnými lidmi.
Tato půvabná oblast nabízí naprosto vše, co byste si mohli přát a uspokojí milovníky léta i zimy. Bílé Karpaty resp. Vápenky je rájem pro milovníky přírody a hledače dobrodružství.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Hodinářská 1523, Uherský Brod
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Antonín Polášek
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Nové Lhotě.
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky

Prodej chalupy, Nová Lhota, 94 m2
825 000 Kč

Prodej rodinného domu, Nová Lhota, 94 m2
825 000 Kč

Prodej rodinného domu, Nová Lhota, 198 m2
4 550 000 Kč