Prodej rodinného domu, Háj ve Slezsku - Smolkov, Poddubí, 153 m2

Poddubí, Háj ve Slezsku, Smolkov


5 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 26 772 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Háji ve Slezsku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů otevírám prostor, kde se sny o bydlení proměňují v realitu s otiskem vaší osobnosti.
Tento dům v okrajové části Smolkova, přestože již má určenou dispozici, čeká na dotek vaší fantazie, aby se zrodil v jedinečné místo.
Právě zde je to místo, kde můžete prožívat volný čas naplno. V přírodě, u dobrého jídla, při sportu i na kulturních akcích.
Situační poloha domu zároveň nabízí klidné zázemí pro odpočinek a relaxaci na vámi dobudované terase či u bazénu.
Dům nabízí dispozici 5+kk, jejímž srdcem je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z něj vedou francouzská okna přímo na terasu a k bazénu, které si můžete vytvořit podle svých představ a snů. V této místnosti bylo rovněž počítáno s možnou instalací krbu či krbových kamen, které mohou vytvořit další zdroj tepla i kouzelnou atmosféru.
Součástí domu je ložnice s vlastní koupelnou a WC, doplněná o šatnu, která poskytuje dostatek místa pro vaše osobní potřeby. Dále zde najdete dva samostatné dětské pokoje a útulnou pracovnu, která nabízí klidné zázemí pro práci i odpočinek.
Z chodby je přístupné samostatné WC a druhá koupelna se sprchovým koutem, zajišťující komfort pro celou rodinu.
Praktickou součástí domu je technická místnost u vstupu a zádveří, kde najdete ovládání podlahového topení, přípravu pro elektrokotel i tepelné čerpadlo. Vše připraveno pro vaše pohodlí a efektivní provoz.
Kromě toho, že tomuto domu a místu vtisknete svůj osobitý styl, bude potřeba zajistit připojení k vodovodu a kanalizaci a dokončit kolaudaci, aby vše bylo připraveno k vašemu pohodlnému bydlení.
Pokud ve vás tento dům probudil touhu proměnit sny ve skutečnost, neváhejte a setkejme se na prohlídce. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce. Do konce srpna 2025 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,29 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Cena
5 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 8. 2025
Adresa
Poddubí, Háj ve Slezsku, Smolkov
ID
133171
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Užitná plocha
153 m2
Zastavěná plocha
186 m2
Podlahová plocha
146 m2
Plocha pozemku
1207 m2
Plocha zahrady
1021 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Terasa

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Zbořil

Martin Zbořil

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Háji ve Slezsku.

Podobné nabídky