Prodej bytu 2+kk, Kladno - Dubí, Ke křížku, 57 m2
Ke křížku, Kladno, Dubí
(Cena včetně provize RK a kompletního právního servisu)
Popis
K prodeji moderní byt 2+kk o užitné ploše 57 m² s balkonem v novém rezidenčním projektu ICON Park v Kladně – Dubí. Byt se nachází ve 4. NP novostavby s výtahem a je již zkolaudovaný, připravený k okamžitému předání. Možnost dokoupení park. stání.
Byt je nabízen bez kuch. linky a nábytku, což vám umožní zařídit si ho podle vlastních představ. Fotografie jsou ze vzorového bytu. V případě zájmu je pro Vás připravena sleva 20% na kompletní vybavení od spol. Hanák.
Součástí standardu jsou izolační trojskla, příprava na venkovní žaluzie, optický internet a energetická třída B (PENB). Projekt nabízí moderní městské bydlení s důrazem na zeleň, bezpečí a pohodlí – mezi domy jsou zbrusu nové relaxační zóny, dětská hřiště i nová mateřská škola.
Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost – metro Zličín 15 min. autem, Letiště Václava Havla 10 min. V budoucnu zde bude ústit nová rychlodráha mezi Kladnem a Prahou. V projektu jsou k dispozici i další volné byty, rádi Vám zašleme aktuální nabídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?
ulice Krakovská 583/9, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Martina Burešová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Kladně.
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+kk, Kladno, Jar. Seiferta, 54 m2
4 200 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Kladno, Pražská, 51 m2
5 900 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Kladno, Pražská, 51 m2
6 150 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Kladno, Polská, 40 m2
4 500 000 Kč