Prodej chaty, Moldava, 100 m2 (ID: 1888889)
Moldava, Nové Město
(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme k prodeji útulnou chatu v malebné a klidné lokalitě Nové Město u Mikulova. Nemovitost se nachází na pozemcích (parcely č. 276, 233/62, 234/9 a 243/23) a je zapsána na LV č. 175.
Chata byla postavena v roce 1978 z kombinace cihel, kamene a dřeva. Střecha byla kompletně zrekonstruována v roce 2019 (plechová krytina). Základy jsou izolované, stropy dřevěné, podlahy betonové, PVC a dřevěné. Okna jsou plastová.
Dispozice:
Vstupní předsíň, obyvací pokoj, sprchový kout, zasklená terasa ideální k posezení, v podkroví se nachází prostorný pokoj vhodný jako ložnice nebo víceúčelový prostor. K chatě náleží také garáž, která poskytuje dostatek místa pro parkování nebo skladování.
Vytápění zajišťují akumulační kamna a klasická kamna. K dispozici je komín se dvěma průduchy (nevyvložkovaný). Chata je napojena na elektrickou síť, voda je z vlastní studny se dvěma čerpadly, odpady jsou svedeny do jímky.
Příjezd je po obecní, ale neudržované cestě. Okolí chaty nabízí naprostý klid, krásnou přírodu a dostatek soukromí – ideální pro rekreaci, ale i trvalé bydlení. Objekt se nenachází v povodňové zóně.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací nebo domluvíme osobní prohlídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?
U Divadla 25/2, Teplice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing.Bc. Zhanna Zimnukhova
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Moldavě.
Tipy Realitymatu
Prodej rodinného domu, Teplice, Kašparova, 388 m2
8 700 000 Kč
Prodej rodinného domu, Košťany, Školní, 85 m2
6 500 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej chaty, Bystřany, Na Lišce, 20 m2
1 490 000 Kč
Prodej chaty, Bystřany, Na Lišce, 92 m2
5 800 000 Kč
Prodej chaty, Bystřany, Na Lišce, 15 m2
1 500 000 Kč
Prodej chaty, Měrunice, 37 m2
3 490 000 Kč