Prodej chalupy, Žimutice - Třitim, 94 m2

Žimutice, Třitim


3 190 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 14 257 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Žimuticích

Popis

Nabízíme k prodeji kouzelnou chalupu v klidné části obce Třitim, jen pár minut jízdy od Týna nad Vltavou. Tato samostatně stojící nemovitost je ideální jak pro rekreační účely, tak pro trvalé bydlení. Dům je nyní dispozičně řešen jako 3+1 s možností rozšíření v půdních prostorách. V jedné z místností se nachází funkční pec a v kuchyni udírna, což dodává domu jedinečný rustikální charakter.

Nemovitost je částečně podsklepená s vlastní studánkou. Na pozemku se nachází také prostorná stodola s dílnou.
Pokud hledáte klidné útočiště s možností rozšíření, tato nabídka je právě pro vás.
Pokud máte rádi klid a soukromí tak je tato nemovitost právě pro vás. V obci Třitim žije trvale opravdu jen pár desítek obyvatel.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena
3 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2025
Adresa
Žimutice, Třitim
ID
915040
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
94 m2
Plocha pozemku
441 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michaela Jágl

Michaela Jágl

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Žimuticích.

Podobné nabídky