Prodej bytu 2+kk, Praha - Prosek, Litvínovská, 40 m2
Litvínovská, Praha, Prosek
Popis
Byt o velikosti 2+kk s lodžií v osobním vlastnictví, nacházející se v Praze 9 Prosek. To je zajímavá investiční příležitost pro Vás, která má potenciál nejen pro vlastní bydlení, ale také pro výnosný pronájem.
Byt se nachází v 1.patře devítipodlažního panelového domu s výtahem. Vzhledem ke stavu nemovitosti, která je v původním stavu před rekonstrukcí, se novému majiteli otevírá široká škála možností, jak vytvořit z bytu místo pro život podle svých představ nebo jej zmodernizovat a zvýšit návratnost investice.
Užitná plocha bytu činí 40 m², což umožňuje vytvořit útulné bydlení pro jednotlivce nebo pár. Místo je strategicky umístěno a nabízí skvělou dostupnost dopravního spojení, ať už autem nebo pomocí městské hromadné dopravy. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, škol, lékařských služeb a možností trávení volného času. Tato lokalita je stále vyhledávanější, což zajišťuje příznivou dlouhodobou perspektivu pro případný pronájem.
S rostoucí poptávkou po bydlení a investičních příležitostech v této oblasti lze očekávat zhodnocení nemovitosti v blízké budoucnosti.
Byt má plastová okna, jinak je v původním stavu ze 70.let, kdy byl dům postaven, tzn. původní umakartové jádro, elektroinstalace, atd.
Sklep zde není, ale ve stejném podlaží se nachází komora, která náleží k bytu.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
V případě více vážných zájemců vybere prodávající kupujícího dle pro něj nejvýhodnější nabídky.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Rohanské nábřeží 678/27, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Eva Korecká
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 3+kk, Praha - Prosek, Stoupající, 75 m2
9 490 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+kk, Praha - Kyje, Farkašova, 40 m2
7 300 000 Kč