Prodej bytu 3+1, Neratovice, Dr. E. Beneše, 84 m2
Dr. E. Beneše, Neratovice
Popis
Prodej bytu 3+1/B/2S 84 m² v družstevním vlastnictví, situovaného ve třetím nadzemním podlaží zatepleného panelového domu v klidné části Neratovic.
Dispozice bytu zahrnuje dostatečně prostorný obývací pokoj s otevřeným propojením s moderně vybavenou kuchyní a vstupem na lodžii (7 m²), směřující do zeleně. Dále jsou v bytě dvě samostatné ložnice, předsíň se vstupem do všech místností, koupelna s vanou, samostatné WC a komora. K bytu náleží dvě sklepní kóje (3 m²). K dispozici je společná kolárna, přímo před domem se nachází velké parkoviště.
Samostatně lze dokoupit řadovou garáž 20 m² na vlastním pozemku.
V blízkosti se nachází mateřská škola, základní škola a gymnázium, v docházkové vzdálenosti supermarket, lékárna a pošta. V okolí jsou také dostupné zdravotnické služby, nemocnice, poliklinika. Pro volnočasové aktivity je v blízkosti sportovní hala, městské koupaliště a dostatek zelených ploch pro procházky a relaxaci.
Díky rychlému dopravnímu spojení s hlavním městem, ať již autem (15 minut D8) nebo velmi frekventovanými autobusovými či vlakovými linkami, je dojezd do Prahy a okolních měst rychlý a pohodlný.
PENB G (bude upřesněno po vyhotovení). Možnost zajištění financování úvěrem. Uvedené informace jsou orientační a mohou se v průběhu inzerce měnit.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Korunní 1310/56, Praha, Vinohrady
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Ing. Libor Manda
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Neratovicích.
Podobné nabídky

Prodej bytu 3+1, Neratovice, Na Skalkách, 81 m2
5 340 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Želízy, 82 m2
3 800 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Kly, 172 m2
6 180 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Neratovice, Kojetická, 60 m2
4 900 000 Kč