Prodej rodinného domu, Jihlava, Chelčického, 210 m2
Chelčického, Jihlava
(včetně provize a právního servisu)
Popis
Prvorepubliková vila o dispozici 6+1 se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit Jihlavy - ve staré rezidenční čtvrti Kalvárie. Čtvrť vyniká naprostým klidem a výbornou dostupností do centra. Tato nemovitost nabízí velkorysý prostor a jedinečnou příležitost získat výjimečné bydlení, kde můžete propojit nadčasovou architekturu s vlastním vkusem a vizí.
V domě najdete šest prostorných, slunných místností a jednu menší, připravenou k realizaci kuchyně podle vašich představ. Dále dvě koupelny, samostatné WC a dvě komory. V suterénu jsou další tři místnosti, které můžete využít jako dílnu, fitness nebo třeba domácí kino. Na půdu vede plnohodnotné schodiště a prostor je tak vhodný pro půdní vestavbu.
Dům si zachoval původní prvky a je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Zaujme vás krásné teracové schodiště, původní dřevěné dveře a podlahy, vysoké stropy a velká dřevěná okna. Vytápění zajišťují dva plynové kotle. K domu náleží pozemek o výměře 436 m², z toho zastavěná plocha činí 91 m².
Pár kroků od domu najdete výbornou kavárnu s dětským koutkem i nově otevřené fitness centrum. Cyklostezkou za domem se můžete vydat až do Rakouského Raabsu. Na opačnou stranu dojdete pěšky do rodinného parku Robinson nebo do Vodního ráje, kde se brzy otevře nový saunový svět.
Pokud hledáte opravdu prostorný dům v klidné části města s potenciálem vytvořit výjimečné rodinné bydlení, tahle vila na Kalvárii je skvělou příležitostí.
Zaujala vás? Neváhejte se ozvat, ráda vás provedu osobně.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Palackého 1214/10, Jihlava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Lenka Goliášová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Jihlavě.
Podobné nabídky

Prodej rodinného domu, Jihlava, Ortenova, 140 m2
8 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, Jihlava, Soukenická, 215 m2
14 499 000 Kč

Prodej rodinného domu, Jihlava, Žitavská, 215 m2
14 000 000 Kč