Prodej pozemku, Jesenice, Zdiměřická, 4757 m2
Zdiměřická, Jesenice
Popis
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 4 757 m², nacházející se na okraji města Jesenice u Prahy, konkrétně v ulici Zdiměřická. Tento pozemek navazuje na zástavbu rodinných domů a nabízí atraktivní možnosti pro různé budoucí projekty. V současné době je možné na pozemku realizovat stavby a zařízení pro sport a rekreaci, přičemž jej lze využívat i k nepobytové rekreaci.
Dle územního plánu města Jesenice je přípustné využití pozemku velmi široké, zahrnující například venkovní otevřená hřiště, což z něj činí ideální místo pro investici. Město Jesenice se pyšní kompletní občanskou vybaveností, zahrnující školky, školy, obchody, restaurace a další služby, které zajišťují komfortní život v této lokalitě.
Výborná dostupnost do centra Prahy je další značnou výhodou, kterou tento pozemek nabízí. Okolní zástavba a rozvoj občanské vybavenosti přispívají k jeho atraktivnosti pro budoucí investice či osobní využití.
Celkový potenciál tohoto pozemku je významný, a to jak pro investory hledající zajímavé stavební projekty, tak i pro jednotlivce, kteří hledají klidné místo pro rekreaci a sport.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Rohanské nábřeží 678/27, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Jan Jícha
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků (ostatní) v Jesenici (okr. Praha-západ).
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky

Prodej pozemku, Vonoklasy, 1151 m2
1 000 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, Na Veselí, 1009 m2
14 950 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, 981 m2
12 799 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, Bezová, 793 m2
13 490 000 Kč