Prodej rodinného domu, Kostelec nad Labem, Za Drahou, 277 m2
Za Drahou, Kostelec nad Labem, Jiřice
(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Dovolujeme si Vám nabídnout hezký rodinný dům v klidné části obce Jiřice, která je součástí Kostelce nad Labem. Dům byl postaven přibližně v roce 1939. V roce 2004 byla zrekonstruována koupelna a v roce 2012 vyměněná střecha.
Dům je v současné době koncipován jako 3+1 se spíží a možností vybudování pokojů v půdní části domu. V přízemí se tedy nachází vstupní chodba, 2 pokoje, obývací pokoj a samostatná kuchyň se spíží, koupelna s prostorným sprchovým koutem, samostatná sprška, WC.
Na dům navazují dílna a kůlničky.
Aktuálně nemovitost vyžaduje rekonstrukci a proto bylo vyřízeno stavební povolení na zbudování podkroví a změnu kůlen na garáž.
V obci Kostelec nad Labem jejímž součástí jsou Jiřice je kompletní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, lékař, lékárna, pošta, obchody, atd.
K dispozici ihned. Možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám můžeme zajistit.
Nemovitost Vám velice rádi představíme na osobní prohlídce.
Máte zájem o tuto nemovitost?
T. G. Masaryka 464, Kostelec nad Labem
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Petr Rakovský
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kostelci nad Labem.
Tipy Realitymatu

Prodej rodinného domu, Jeviněves, 200 m2
12 990 000 Kč