Prodej rodinného domu, Šluknov, Fibichova, 200 m2
Fibichova, Šluknov
(kupní cena 3.850.000, Kč, provize 140.000, Kč, včetně DPH)
Popis
Nabízíme k prodeji stylový menší rodinný dům k trvalému nebo rekreačnímu bydlení v okrajové části městečka Šluknov, ulice Fibichova. V této části městečka naleznete pouze podobné, převážně venkovské domy, obklopené zahradami. Jde o velmi klidnou oblast s vynikající dostupností do centra města.
Dům byl postaven cca kolem roku 1900. První rekonstrukce proběhla kolem roku 1970 a další byla dokončena v loňském roce. Dům je ve stavu, který umožňuje jeho okamžité užívání. Poslední rekonstrukce domu byla provedena s důrazem na zachování a obnovení jeho původní podoby roubenky. Pro zájemce, kteří by měli chuť nebo potřebu, lze v domě vybudovat další obytné místnosti.
Dispozice: přízemí prostorná světlá chodba s původními, repasovanými dřevěnými schody do II. NP. V přízemí vpravo je obytná kuchyň s vestavěnou kuchyňskou linkou a krbovými kamny. Vlevo je samostatná ložnice a dále z chodby vlevo samostatně přístupná velká koupelna s rohovou vanou, sprchovými koutem, umyvadlem a místem na pračku a sušičku a samostatné WC. V zadní části domu je technické zázemí s komorou, kotelnou a garáží. Ve II. NP se nachází jeden zcela zrekonstruovaný pokoj a nedokončený prostor na šatnu a druhou koupelnu a dvě půdy, z nichž minimálně jednu lze využít jako další pokoj. Půda je částečně dvoupodlažní.
Dům je vsazen do rovinaté kompletně oplocené zahrady o celkové ploše 654 m2, dům má celkovou zastavěnou plochu 215 m2.
Technické informace: voda z obecního vodovodu, kanalizace svedena do vybírací jímky, plyn v místě není, elektřina z veřejné sítě. Vytápění domu zajišťuje elektrický kotel, v záloze je kotel na tuhá paliva a krbová kamna. Ohřev TUV elektrickým bojlerem. Komíny mají keramické průduchy.
V rámci rekonstrukce domu jsou všechny rozvody vody, topení, kanalizace a elektřiny nové. Dům má střešní krytinu z břidlice. Střešní krytina byla v roce 2024 přeložena, pod ní je dřevěné bednění a lepenka. Při rekonstrukci byly postupně vybourány a provedeny nové základové pasy z betonu a provedena hydroizolace. Došlo k vybourání prohnilého dřevěného zdiva, které bylo nahrazeno novými obvodovými stěnami z plynosilikátových tvárnice a itongu. Příčky jsou vyzděny z plných cihel. Zateplení provedeno z minerální vaty. Okna plastová, stropy sádrokartonové. Vnitřní dveře jsou částečně původní dřevěné masiv repasované, částečně vyrobené nové repliky původních. Podlahy jsou kryty keramickou dlažbou, původními repasovanými dřevěnými prkny nebo linem.
Dům má své kouzlo, je v parádním technickém stavu na klidném a slunném místě, určitě doporučujeme jeho prohlídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Masarykovo náměstí 2/2, Děčín
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Lenka Behinová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Šluknově.
Podobné nabídky

Prodej rodinného domu, Šluknov, 162 m2
3 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, Šluknov, Dvořákova, 170 m2
5 500 000 Kč

Prodej rodinného domu, Šluknov, Zeyerova, 280 m2
4 450 000 Kč

Prodej rodinného domu, Šluknov, Sluneční, 881 m2
2 390 000 Kč