Prodej chalupy, Boleboř, 64 m2
Boleboř
Popis
Hledáte místo, kde si skutečně odpočinete od ruchu města a užijete si naprostý klid uprostřed přírody? Nabízíme k prodeji útulnou rekreační chalupu, která se nachází na samotě v lese, na okraji obce Boleboř nedaleko Jirkova a Chomutova. Tato lokalita zaručuje nejen soukromí, ale také neopakovatelnou atmosféru, kterou si zamilují všichni milovníci přírody.
Chalupa má zastavěnou plochu 36 m a je umístěna na pozemku o velikosti 491 m. Základy stavby jsou kamenné, samotná chalupa je převážně dřevěná. Přístup vede třemi nezpevněnými cestami, nejkratší z nich je vzdálená asi 500 m od hlavní silnice cesta není vhodná pro auta s nízkým podvozkem, což jen podtrhuje jedinečné soukromí a klid, které zde naleznete.
Chalupa je v původním stavu a je vhodná k rekonstrukci. Novému majiteli nabízí skvělou příležitost upravit si objekt přesně podle svých představ a vytvořit si vysněný rekreační domov v srdci přírody. Máte zde možnost zachovat původní kouzlo stavby nebo ji zmodernizovat dle současných standardů.
Dispozice:
Sklep: 16 m2
Přízemí: kuchyňka se vstupem do podkroví, prostorný pokoj 16 m2 s palandou a terasou 8 m2
Podkroví: pokoj 23 m2 se čtyřmi lůžky, terasa 7 m2
Vytápění: kamna na dřevo
Voda: v blízkosti chaty potůček
Toaleta: bio záchod
Lednice a vařič: na propan-butan
Elektřina: bez připojení, možnost řešení elektrocentrálou
Chalupa se prodává nevyklizená, včetně veškerého vybavení
Přibližně 20 m od chaty je potůček a dvě menší přírodní jezírka, vhodná k relaxaci či osvěžení, která však potřebují údržbu.
Chalupa je obklopená nádhernými lesy a loukami, které přímo vybízejí k procházkám, turistice i cyklovýletům. Okolí Boleboře je známé svým čistým vzduchem, minimem turistů a krásnou přírodou.
V blízkosti najdete množství turistických stezek směřujících do Krušných hor, ideálních pro pěší výlety či horskou cyklistiku.
Nedaleká vodní nádrž Jirkov nabízí možnosti koupání, rybaření a vodních sportů.
Milovníci zimních sportů ocení Ski areál Klíny (cca 30 min autem), v okolí jsou i běžecké tratě.
Další zajímavosti v okolí: Zoopark Chomutov, Kamencové jezero, Hasištejnský hrad, rozhledna Jezerka, aquaparky i různé kulturní akce v Jirkově a Chomutově.
Jedná se o jedinečné místo na samotě v lese, ideální pro ty, kteří hledají klid, soukromí a možnost vlastního relaxačního zázemí mimo civilizaci. Chalupa je vhodná jak pro rodiny, tak pro jednotlivce, kteří chtějí trávit čas v přírodě a zároveň si mohou upravit rekreační objekt přesně podle svých potřeb.
Pro lepší představu o dispozici a aktuálním stavu objektu je k dispozici 3D virtuální prohlídka doporučujeme ji shlédnout na počítači nebo tabletu.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě vlastních kritérií.
Zaujala vás tato nabídka? Pro více informací a domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat!
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Oldřich Humpolec
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Boleboři.
Podobné nabídky

Prodej chalupy, Okounov - Oslovice, 70 m2
2 990 000 Kč

Prodej chalupy, Strupčice, 530 m2
2 999 000 Kč

Prodej chalupy, Vejprty, Alešova, 123 m2
2 690 000 Kč

Prodej rodinného domu, Boleboř, 95 m2
2 400 000 Kč