Prodej rodinného domu, Krupka, Višňový sad, 165 m2 (ID: 1793929)
Višňový sad, Krupka, Maršov
(Cena je uvedena včetně provize realitní kanceláře. Provize zahrnuje kompletní právní servis zajištěný advokátní kanceláří, včetně advokátní úschovy ku)
Popis
Hledáte jedinečné bydlení, které spojuje rustikální atmosféru s moderním komfortem? Tento ojedinělý přízemní dům o dispozici 3+kk v Krupce, v klidné ulici Višňový sad, vám nabídne nejen krásné prostředí pro život, ale i soukromí, prostor a skutečný pocit domova.
Obec Krupka se nachází pouhých 6 km severozápadně od Teplic, na úpatí Krušných hor. V katastrálním území Maršov u Krupky se za poslední tři roky prodalo celkem osm domů, přičemž jen dva byly v blízkém okolí – a právě to dokládá, že kdo se sem jednou nastěhuje, už nechce odejít.
________________________________________
Základní informace o nemovitosti:
• Užitná plocha domu: 165 m²
• Pozemek: 944 m²
• Dispozice: 3+kk
• Typ stavby: přízemní, samostatně stojící
• Kolaudace: 2006
• Konstrukce: cihla
________________________________________
Vybavení a styl:
Dům je zařízen s důrazem na detail v rustikálním stylu – dřevěné podlahy v obytných místnostech, keramická dlažba v koupelnách, dřevěná EURO okna s izolačním dvojsklem a sedlová střecha s pálenými taškami značky TONDACH.
Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s otevřeným stropem, přiznanou dřevěnou konstrukcí a krbem, který podtrhuje útulnou atmosféru. Z obývacího pokoje vedou dveře na krytou terasu, ideální pro klidné večery nebo letní grilování.
________________________________________
Dispozice domu:
• Zádveří se vstupem do komory
• Zalomená chodba, ze které je přístup do všech místností
• Ložnice
• Pokoj / dětský pokoj / pracovna s přímým vstupem do zahrady
• Hlavní koupelna s vanou
• Druhá koupelna se sprchovým koutem
• Obývací pokoj s kuchyňským koutem
Podlahové topné rohože v předsíni a obou koupelnách zajišťují maximální komfort i v chladnějších měsících. Součástí domu jsou i půdní prostory vhodné jako úložný prostor.
________________________________________
Technické informace:
• Vytápění: tepelné čerpadlo De Dietrich AWHP + krbová kamna
• Ohřev vody: bojler
• Parkování: na zpevněné ploše přímo u domu
Do domu je zaveden plyn.
________________________________________
Zahrada a okolí:
Zahrada je dostatečně prostorná pro relaxaci, dětské hry i zahradničení. K dispozici je i přírodní zdroj vody pro zavlažování. Ulice je klidná a přitom dobře dostupná – ideální spojení s městem i přírodou.
________________________________________
Závěr:
Pokud hledáte pohodlné a stylové bydlení na dosah přírody i města, toto je dům právě pro vás. Zaujala vás tato nabídka? Zavolejte mi. Rád vám domluvím prohlídku a pomohu i s výhodným financováním.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Tomáš Novák - moderní realiťák
Jana Koziny 1628/31, Teplice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Tomáš Novák
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Krupce.
Tipy Realitymatu

Prodej vícegeneračního domu, Moldava, 431 m2
3 490 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej rodinného domu, Krupka, 190 m2
3 150 000 Kč

Prodej rodinného domu, Krupka, 253 m2
2 800 000 Kč

Prodej rodinného domu, Krupka, Mánesova, 162 m2
7 000 000 Kč