Prodej rodinného domu, Velké Přílepy, Roztocká, 179 m2
Roztocká, Velké Přílepy
(včetně provize, právního servisu a vyřízení hypotéky)
Popis
Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi moderní řadový dům, který si nachází v atraktivní lokalitě Velké Přílepy, ul. Roztocká.
Dům byl kolaudovaný v roce 2022, nabízí užitnou plochou 179 m² a dispozici 5+kk, která splní očekávání i náročnějších klientů. Součástí domu je i garáž, technická místnost, praktická šatna a zahrada o velikosti 120 m² je ideální místo pro relaxaci nebo rodinné posezení na terase. Na zahradě se také nachází malý domek pro uskladnění potřebného nářadí.
Dům je umístěn zadní stranou do svahu, vchod je z 1.PP, kde se nachází garáž s elektrickými vraty Hörmann, technická místnost (prádelna), zádveří a účelově využitý prostor pod schody. Vstup je zastřešen přesahem domu, jedná se tzv. závětří.
Po schodech vstupujeme do 1.NP, kde je otevřený obývací prostor se vstupem na terasu a na zahradu. K obývacímu pokoji přiléhá kuchyň, zhotovená na míru od firmy Glanc, s vestavěnými spotřebiči značky Elektrolux (trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, myčka nádobí) a digestoří značky Faber. V tomto podlaží se nachází také jedna ložnice a samostatná toaleta.
Ve 2.NP nalezneme 3 pokoje, z jednoho z nich je vstup na balkon směřující na zahradu domu. Mezi pokoji je umístěna praktická šatna a také je na tomto podlaží umístěna prostorná koupelna, kde se nachází jak vana, tak i sprchový kout.
Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem. Topná tělesa jsou osazena chytrými termostatickými hlavicemi, díky kterým lze přes aplikace ovládat teplotu domu i na dálku. Stejně tak lze nastavit i teplotu vody.
Na podlahách v pokojích se nachází dřevěná plovoucí podlaha. V 1.PP, v koupelně a na toaletě je dlažba. Okna jsou instalována s izolačním trojsklem, ve 2.NP jsou střešní okna Roto. Na domě je instalován kamerový systém.
Orientace domu je východ (vstup) a západ (zahrada). Parkování je možné nejen v garáži, ale i před domem na obecním pozemku.
Velké Přílepy jsou oblíbenou lokalitou díky kompletní občanské vybavenosti, příjemnému prostředí s množstvím zeleně a díky své blízkosti k Praze (cca 20 minut na metro A - Bořislavka). V obci se nachází jak mateřská škola (státní i soukromá), tak základní škola (1. i 2. stupeň).
Tento dům je vhodný i pro větší rodinu, která v něm najde své rodinné zázemí a děti ocení a rádi využijí prostornou zahradu. Pokud Vás dům zaujal, doporučuji prohlídku, pro její domluvení či pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kleinerova 1466, Kladno
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Mgr. Pavla Břicháčková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Velkých Přílepích.
Tipy Realitymatu

Prodej rodinného domu, Chrášťany, Ke Kapličce, 250 m2
18 000 000 Kč

Prodej rodinného domu, Dobřichovice, 196 m2
18 970 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej rodinného domu, Velké Přílepy, Janáčkova, 175 m2
12 800 000 Kč

Prodej rodinného domu, Velké Přílepy, Pláničkova, 170 m2
16 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, Velké Přílepy, Máchova, 204 m2
16 990 000 Kč

Prodej rodinného domu, Velké Přílepy, 221 m2
19 600 000 Kč