Prodej bytu 2+kk, Praha - Dolní Počernice, U konečné, 67 m2 (ID: 1773532)
U konečné, Praha, Dolní Počernice
Popis
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji luxusní byt v klidné části Prahy. Tento moderní byt, nacházející se v novostavbě z roku 2020, představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají pohodlí a praktické bydlení v dosahu města. Byt je umístěn v prvním patře třípodlažní stavby se smíšenou konstrukcí a nabízí veškeré výhody novostavby včetně bezbariérového přístupu a výtahu.
Celková podlahová plocha bytu činí 67 m², což poskytuje dostatek prostoru pro komfortní bydlení. K bytu náleží také sklep a malá zahrada o ploše 17 m², která je ideálním místem pro relaxaci či drobné zahradničení. Parkování je k dispozici a lokalita je výborně dopravně propojena, a to jak vlakem, MHD, autobusem, tak i dobrou dostupností po silnici.
Tento byt kromě své klidné polohy a pohodlného vybavení nabízí také výborné možnosti spojení bydlení s pracovními prostory díky umístění v zástavbě kombinující bydlení a kanceláře. Jedná se o osobní vlastnictví, což zajišťuje nezávislost na dalších majitelích a správě.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám pomůžeme.
C2.1.3
Máte zájem o tuto nemovitost?
Galstian & Galstian Group, s.r.o.
Ovenecká 1109/21a, Praha, Bubeneč
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Hana Andrea Šomšáková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 3+1, Praha - Prosek, Bílinská, 54 m2
6 790 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+kk, Praha - Letňany, Tupolevova, 55 m2
7 935 200 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Letňany, Tupolevova, 66 m2
8 635 200 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Letňany, Tupolevova, 56 m2
7 310 000 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha, Jablonecká, 49 m2
6 890 000 Kč