Pronájem bytu 2+1, Havířov - Město, Na Nábřeží, 57 m2 (ID: 1709357)
Na Nábřeží, Havířov, Město
(+ služby 3450, kauce 11700)
Popis
Chcete víc prostoru za méně peněz? Máme pro vás neodolatelnou nabídku! Můžete bydlet celý rok s odečtenou slevou za jeden pokoj!
Byt má dva neprůchozí pokoje, ideální pro pár, spolubydlení nebo pro někoho, kdo hledá prostor pro práci z domova. Kuchyň je vybavena pěknou kuchyňskou linkou a koupelna nabízí příjemnou vanu k relaxaci. V celém bytě jsou plovoucí podlahy, které dodávají moderní vzhled a snadnou údržbu. Praktickým bonusem je také komora, kam pohodlně uložíte vše, co nemá být na očích.
Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, v okolí jsou dětská hřiště, park a autobusová zastávka jen pár kroků od domu. Do centra města se dostanete pohodlně pěšky za 10 minut.
Neváhejte a využijte tuto časově omezenou nabídku. Chytré bydlení je sexy – a s námi i výhodné!
Zavolejte si o prohlídku, než vám to někdo vyfoukne!
Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Na Nábřeží 628/91, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Gregorova 2582/3, Ostrava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Lenka Sendžová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově.