Prodej pozemku pro bydlení, Mirošovice, 1087 m2

Mirošovice


5 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 28 547 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Mirošovicích

Úklidové služby

Popis

Hledáte příjemný pozemek, kde můžete postavit svůj vysněný dům? Je pro Vás důležitá atmosféra a vůně venkova, ale zároveň chcete být v blízkosti hlavního města? Nechcete pozemek připravovat, ale mít ho v ideálním stavu pro budoucí stavbu?
Rozloha pozemku je 1087 m2 ideálního čtvercovitého tvaru a je na něm připojena elektřina a byl zde proveden hydrogeologický posudek. Odpadní vody lze jednoduše vyřešit čističkou. Na pozemku je chata, kterou lze využít při stavbě Vašeho domu nebo ji zrekonstruovat a používat k rekreačním účelům či podnikání. Jeho zastavitelnost je 25%.
Obec Mirošovice má 1 400 obyvatel, nachází se 12 minut východně od Prahy a je zde veškeré občanské vybavení včetně školy, školky, restaurace, potravin i čerpací stanice. Pravidelně sem jezdí vlaky a nachází se hned u dálnice. Nechybí ani přírodní krásy jako je Hubačovský rybník, lesy nebo památky jako je zřícenina hradu Ježov, či nedaleký hrad Zlenice nebo Husův kámen.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě kontaktujte a půjdeme se sem společně podívat.

Cena
5 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 5. 2024
Adresa
Mirošovice
ID
1247
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1087 m2
Elektřina
230V
Komunikace
Zpevněná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Bc. Lukáš Ferenc

Bc. Lukáš Ferenc

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Mirošovicích.

Podobné nabídky