Prodej rodinného domu, Prušánky, 90 m2

Prušánky


3 695 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 609 Kč /měs.

(včetně provize, právního i realitního servisu)


Regionální dodavatelé v Prušánkách

Popis

Hledáte ke koupi menší rodinný dům k rekonstrukci? Se zahradou a dvorkem? Na klidném místě?

Máme pro Vás jeden tip - ve výhradním zastoupení majitelky Vám zprostředkujeme koupi řadového RD o velikosti 3+1 s garáží v obci Prušánky v okrese Hodonín.

Obytná plocha domu je 90 m2, s užitnou plochou 227 m2, zastavěná plocha 287 m2. Celková plocha prodávaného pozemku je 771 m2.

Dispozice: průjezd, schodiště do zvýšeného přízemí, chodba, pokoj, mini kuchyňka, koupelna s WC a dva pokoje. Ve dvoře domu je několik skladovacích prostor, garáž, dílna a stodola.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem o prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky (datum a čas) s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dům by postaven v roce 1956 a má společnou stěnu s RD na pravé straně. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Je napojen na všechny inženýrské sítě (elektrika, plyn, voda i kanalizace) Aktuálně je v neobyvatelném stavu.

Obec Prušánky má velmi dobrou občasnou vybavenost (škola, školka, pošta, kostel, lékaři, pohostinství, obchod). Nachází se na polovině cesty mezi Břeclaví a Hodonínem.

Cena
3 695 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, právního i realitního servisu
Aktualizováno
27. 3. 2024
Adresa
Prušánky
ID
334
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
227 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
287 m2
Podlahová plocha
90 m2
Plocha nemovitosti
771 m2
Plocha zahrady
307 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Igor Kahánek

Igor Kahánek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Prušánkách.

Podobné nabídky