Prodej pozemku pro bydlení, Fryšták, Osvobození, 1353 m2

Osvobození, Fryšták


3 400 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 16 Kč /měs.

(Cena včetně provize a nákladů na převod)


Regionální dodavatelé v Fryštáku

Popis

Hledáte krásné a klidné místo k výstavbě rodinného domu s výbornou dostupností do Zlína?Pokud ano, pozemek ve Fryštáku by pro Vás mohl být ideální - na okraji obce, západní orientace, dojezd do centra Zlína za 10 minut.
Stavební pozemek má celkovou výměru 1.219m2 + podíl na příjezdové komunikaci. Je možné přikoupit sousední parcelu o stejné výměře. Na pozemku je umístěn objekt bývalého hospodářského objektu.
Pozemek je určen územním plánem k zastavění(SO.3 - Smíšení obytné vesnické), majitel k pozemku zřídí přípojku vody a elektřiny. V obci je k dispozici školka a základní škola, obchody, krajská nemocnice v dosahu. Dále v okolí cyklotrasy a krásné lesy. Pokud máte zájem o tento pozemek, neváhejte mě kontaktovat, rád Vám ochotně zodpovím všechny Vaše dotazy.

Cena
3 400 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a nákladů na převod
Aktualizováno
1. 3. 2024
Adresa
Osvobození, Fryšták
ID
695356
Plocha užitná
1353 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1353 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Filip Zvonek

Filip Zvonek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Fryštáku.

Podobné nabídky