Prodej rodinného domu, Dolní Dvořiště, 80 m2

Dolní Dvořiště


1 272 600 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 065 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Dolním Dvořišti

Popis

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dolní Dvořiště, určený ke kompletní rekonstrukci.
Dolní Dvořiště je obec v jižní části okresu Český Krumlov známá především jedním z nejdůležitějších silničních hraničních přechodů mezi ČR a Rakouskem. V obci najdete kompletní občanskou vybavenost.
Tento částečně kamenný dům stojí v řadové zástavbě rodinných domů. Hlavní vchod do domu je z ulice, která prochází obcí a vede na náměstí. V této ulici přibližně 50 m od domu je obchod s potravinami.
Zepředu má dům částečně opravenou fasádu. Tento dům je přízemní, ale je možnost přistavit ještě jeden a půl patra, jako mají domy vedle. Dům má přibližně 80 m zastavenou plochu. V domě je nová vodovodní přípojka. Dům je částečně podsklepený. K domku patří pozemek, který slouží jako dvorek. Na něm je ještě postavena kolna. Celková plocha s domem je 254 m2. Za domem je ještě pozemek, který může sloužit na parkování. Ten má výměru cca 124 m2. Za ním protéká malý potůček. Koupě tohoto domu může být jako vhodná investice. Nový majitel zde může vybudovat byty, které mohou být jako nájemní nebo byty sloužící k rekreaci. Nebo výsledkem rekonstrukce může být nový prostorný rodinný dům.
Cena tohoto domu je 1 272 600 Kč včetně provize RK a právního servisu.
Pokud vás naše nabídka prodeje tohoto domu zaujala, obraťte se prosím na naše makléře a domluvte si prohlídku.

Cena
1 272 600 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 3. 2024
Adresa
Dolní Dvořiště
ID
23143-BYDL
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
80 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Centrum obce
Podlahová plocha
80 m2
Plocha nemovitosti
254 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Lucie Haderková

Lucie Haderková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dolním Dvořišti.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky