Prodej rodinného domu, Vyškov, Drnovská, 380 m2

Drnovská, Vyškov, Nosálovice


5 290 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 25 211 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Vyškově

Popis

Nabízíme k prodeji prostornou rodinnou rezidenci s výjimečným potenciálem v žádané a klidné lokalitě města Vyškov, situovanou v bezprostřední blízkosti nemocnice, školky a školy. Tato atraktivní nemovitost se pyšní možností pohodlného vjezdu na pozemek, který je dostatečně velký pro vaše vozidlo a nabízí i prostor pro další zahrádkářské či relaxační aktivity.

S plochou, která umožňuje vytvoření několika bytových jednotek, je tento objekt ideální pro investory či větší rodinný klan, který hledá společný domov s osobním prostorem pro každého člena.

Interiér otevírá dveře prostorově štědrým pokojům, které je možné podle představ nového majitele přeměnit a adaptovat tak, aby splňovaly individuální požadavky a potřeby. Světlé a vzdušné pokoje nabízejí ideální prostor pro rodinný život nebo pronájem.

Tichá část města Vyškov znamená menší provoz a vyšší úroveň klidu, nikoliv však izolaci od důležitých služeb. V okolí domu naleznete komplexní občanskou vybavenost, včetně školky a školy, které jsou doslova na dosah ruky, a nemocnice, která zajišťuje bezpečnost a pomoc kdykoliv je třeba.

PŘÍLEŽITOST PRO INVESTORY
Díky své velikosti a dispozicím je dům předurčený také pro přestavbu na několik samostatných bytových jednotek, což ho činí atraktivním pro investory hledající velký potenciál pro následný pronájem.

S touto nemovitostí se naskýtá mimořádná příležitost stvořit domov přesně podle svého gusta – ať už hledáte domov pro vaši rostoucí rodinu nebo hledáte projekty s významným investičním potenciálem v lukrativní oblasti.

Pro další informace nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Zajistěte si svou šanci na tento unikátní kousek nemovitosti ve Vyškově.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G - mimořádně nehospodárná.

Cena
5 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
1. 2. 2024
Adresa
Drnovská, Vyškov, Nosálovice
ID
06124
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
380 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
200 m2
Plocha nemovitosti
1326 m2
Plocha zahrady
1126 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Sklep
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jan Derka

Jan Derka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Vyškově.

Podobné nabídky