EU finance banner

Prodej rodinného domu, Jesenice, Kalinová, 276 m2 (ID: 1235205)

Kalinová, Jesenice


19 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 90 548 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Jesenici

Úklidové služby

Popis

Moderní rodinný dům zkolaudovaný v roce 2012 stojí obklopen upravenou zahradou na klidném místě v ulici Kalinová v Osnici. Místo je mimořádně klidné, z jedné strany k domu přiléhá velká zahrada a dětské hřiště. Za domem je stráň plná stromů, kdy je vzdálenost k dalším domům přes 100 m. Osnice je část obce, součást města Jesenice v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Leží asi 2 km na východ od samotné Jesenice.

Velký rodinný dům má dispozici 6+kk a užitnou podlahovou plochu 276 m2. Plocha celého pozemku je celkem 844 m2. Celý dům je navržen podle individuálního architektonického řešení v několika úrovních a je přizpůsobený mírně svažitému pozemku.

Nabídková cena zohledňuje, že v domě není dokončena wellness místnost. Je zde řada dílčích věcí na dodělání. To dává možnost "doladění" si domu podle vlastních představ a stylu.

Do domu se vchází přes prostornou chodbu. Z chodby je vstup do velké obytné haly s krbem. Zde je také prostorný kuchyňský kout s jídelním stolem. Z obytné haly je vstup do pracovny a do technické místnosti. Z obytné haly je také vstup přes terasové dveře na venkovní velkou terasu. V přízemí je dále komora, opravdu velká lázeň a samostatné WC.
Do patra se postupuje dvouramenným schodištěm. V patře v první úrovni se nachází pokoj a ložnice. Tato ložnice má samostatnou koupelnu a šatní kout. Po schodišti o úroveň výš jsou potom další dva pokoje, přičemž jeden z nich má úctyhodnou plochu přes 36 m2 a lze zde hrát například i stolní tenis.
Některé prvky v domě nejsou úplně dokončeny, jedná se především o obklad schodnic schodiště a zábradlí, drobné fasádní prvky apod. Také koupelna v přízemí domu není dokončena.
Vedle vstupu do domu je vjezd do velká garáže pro dva automobily. Vstupní brána v plotě i velká garážová vrata jsou motorovým pohonem dálkově ovládaná.
Dům je připojen na všechny sítě. Plynový kotel připojený na ústřední topení s velkoplošnými designovými tělesy zajišťuje dostatečný teplotní komfort. Pro horké letní dny je dům vybaven klimatizací.
Poklidná tichá čtvrť se rozkládá na okraji Prahy v sousedství obce Jesenice. Okolí nabízí široké možnosti relaxace v přírodě a sportu. Jen nedaleko je Průhonický park, řada sportovišť v Jesenici a Zdiměřicích. Spojení ke stanici metra Opatov zajišťují autobusy, autem se lze rychle napojit na dálnici D1.
Těšíme se na viděnou na prohlídce tomto krásném domě. Rádi vám dům osobně představíme.
Alexandra a Marek.

Cena
19 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 2. 2024
Adresa
Kalinová, Jesenice
ID
10396
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
276 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
192 m2
Plocha nemovitosti
844 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
118 kWh/m2 za rok
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Převod do OV
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

B.S.B.A. Alexandra Osmitz

B.S.B.A. Alexandra Osmitz

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Jesenici (okr. Praha-západ).

Podobné nabídky