Prodej rodinného domu, Ivanovice na Hané, Karla Dvořáčka, 610 m2

Karla Dvořáčka, Ivanovice na Hané


13 950 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 66 482 Kč /měs.

(včetně provize RK)


Regionální dodavatelé v Ivanovicích na Hané

Popis

Nabízím k prodeji bytový dům se zahradou (608 m2) a samostatně stojící zděnou garáží na ulici Karla Dvořáčka – Ivanovice na Hané. Dům je podsklepený. Celková výměra pozemku je 1171 m2. Zastavěná plocha pozemku činí 563 m2.

Historie domu je úzce spjatá s malým deskovitým tělesem, pro mnohé známým jako knoflík. Právě v tomto domě bývala výrobna perleťových knoflíků, která se na konci 19. století v Ivanovicích jako první na Vyškovském okrese a možná i na Moravě rozšířila. Stavba nemovitosti za účelem vybudovat zde perleťářskou firmu p. Jana Kyseláka byla dokončena v roce 1927. Počátkem 50.let, kdy byly všechny živnosti likvidovány, končí i toto nejpočetněji zastoupené ivanovické řemeslo.

Následně dům prošel stavebními úpravami a rozdělen na bytové jednotky.

Celkem se v domě nachází 5 bytových jednotek, z toho 4 bytové jednotky s podlahovou plochou cca 100 m2. Tři bytové jednotky jsou umístěné v přízemí domu, zbývající dvě se nachází v 2. nadzemním podlaží. Podkroví domu je v současné době nevyužívané.

Dům je vytápěn centrálním plynovým kotlem, hlavní přívod vody je umístěn ve sklepě, jehož součástí jsou dvě místnosti propojené chodbou s otevřenými sklepy. Původní dřevěná okna byla vyměněna za nová plastová. Dům je ze severní strany zateplen včetně probarvené fasáda. Na celé nemovitosti byla kompletně vyměněna střešní krytina.


Základní informace:

Lokalita: Ivanovice na Hané, ul. Karla Dvořáčka
Zděný bytový dům : 5 samostatných bytových jednotek
Celková plocha pozemku: 1171 m2
Zastavěná plocha : 563 m2
Parkování : na vlastním pozemku + samostatně stojící garáž

Ivanovice na Hané jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 8 km severovýchodně od města Vyškov na říčce Hané při dálnici D1 a železniční trati z Brna do Přerova. Žije zde přibližně 3 000 obyvatel. Součástí města je i vesnice Chvalkovice na Hané. Ivanovice na Hané jsou městem s bohatou historií. Prošly rukama velkým množstvím majitelů od rytířského řádu sv. Jana Jeruzalémského až po císařskou rodinu Habsburků. Je zde barokizovaný kostel svatého Ondřeje, zámek postavený na začátku 17. století a další historické památky. Dnešní město je sídlem správy mikroregionu Ivanovická brána s rozrůstající se silniční a dopravní infrastrukturou. Stojí tu dvě základní školy, z čehož je jedna umělecká se zaměřením na hudbu.


Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitosti, pro zájemce je možné zajistit i financování. Více informací u makléře.

Cena
13 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
19. 2. 2024
Adresa
Karla Dvořáčka, Ivanovice na Hané
ID
00172
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
610 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Rohový
Plocha budovy
563 m2
Plocha nemovitosti
1171 m2
Plocha zahrady
608 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Sklep

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. David Raus

Ing. David Raus

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Ivanovicích na Hané.

Podobné nabídky