Prodej pozemku pro bydlení, Tuchořice, 1374 m2 (ID: 1231679)

Tuchořice


1 999 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 9 527 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Tuchořicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Báječné místo pro život v Tuchořicích!
K dispozici nyní! Dva rovinaté pozemky spojené v celku v malebné obci Tuchořice!
Velikost: 1.374 m2 Vedené na katastru: Orná půda. Územní plán: Plochy pro bydlení v rodinných domech.
Proč právě zde? Předmětné pozemky nabízejí ideální možnost výstavby vašeho vlastního rodinného domu. Dle platného územního plánu obce Tuchořice je možné na těchto pozemcích realizovat stavbu rodinného domu. Navíc lze pozemky rozdělit na dva samostatné stavební parcely, což zvyšuje flexibilitu při plánování vašeho nového domova.
Infrastruktura: Pozemek je připraven pro připojení k elektřině, vodovodu a kanalizaci, což usnadní proces výstavby. Plyn zatím není k dispozici, ale ostatní nezbytné přípojky jsou zajištěny.
Lokalita: Tuchořice, malebná obec v okrese Louny, kraj Ústecký, nabízí klidný životní styl s přírodou na dosah. Obec leží poblíž přírodní památky Miocenní sladkovodní vápence na severním okraji vesnice a Travertinové kupy na východě.
Okolí: Tuchořice nejsou jen o pozemcích - jsou o životním stylu spojeném s přírodou a pohodou. Obec se pyšní krásným okolím, které nabízí nejen klidný venkovský život, ale také snadný přístup k přírodním památkám. Miocenní sladkovodní vápence na severu a Travertinová kupa na východě jsou doslova kousíček od vašich dveří, ideální pro procházky a relaxaci v přírodě.
Sport a Rekreace: Pro milovníky sportu a aktivity je v obci k dispozici sokolovna, kde se můžete zapojit do různých sportovních a společenských akcí. Kromě toho je v blízkosti k dispozici řada venkovních sportovišť a cyklostezek, ideálních pro aktivní životní styl.
Restaurace a Obchody: Pro gastronomické zážitky a nákupy jsou v obci k dispozici restaurace a obchody. Můžete si vychutnat místní kuchyni a objevovat chutě regionu, aniž byste museli daleko cestovat. Pohodlný přístup k obchodům vám usnadní každodenní život.
Vzdělání a Péče o Děti: Pro rodiny s dětmi je v obci k dispozici škola a školka. Děti mohou mít kvalitní vzdělání a prostředí pro jejich růst a rozvoj. Bezpečné a přátelské prostředí Tuchořic vytváří ideální místo pro rodinný život.
Zdravotní Péče: Vaše zdraví je na prvním místě. V obci najdete lékaře, který vám poskytne potřebnou péči. Bezstarostný život znamená mít přístup k základní zdravotní péči přímo ve své komunitě.
Komunitní Centrum: Místní pošta a kulturní centrum jsou srdcem komunity. Bezproblémové odesílání a příjem pošty a možnost účastnit se kulturních a společenských událostí dodává obci Tuchořice pocit sounáležitosti.
Dopravní Přístupnost: Pro ty, kteří chtějí cestovat mimo obec, autobusová zastávka je v dosahu. Příjemná dostupnost do okolních měst, včetně Loun a Žatce, umožní snadný přístup k dalším službám a možnostem.
Tuchořice - Kde se setkává pohodlí s přírodou, ideální místo pro váš nový domov!
Doprava: Díky výhodné poloze je dostupnost do Prahy rychlá a pohodlná - pouze 75 km, což představuje přibližně 1 hodinu jízdy automobilem.

Cena
1 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Tuchořice
ID
50
Plocha nemovitosti
1374 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Štěrková, Zpevněná
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Vlastimil Dřímal

Vlastimil Dřímal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Tuchořicích.

Podobné nabídky