Prodej pozemku pro bydlení, Slavičín, Ševcovská, 367 m2

Ševcovská, Slavičín


1 399 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 667 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Slavičíně

Popis

Výborná investiční příležitost! Nabízím Vám ke koupi pozemek ve Slavičíně, který i přes svou menší výměru 367 m2 nabízí dokonalé parametry pro vaše budoucí plány. Rozměry caa 18 m x 21 m a prakticky rovina pozemku umožňují optimální využití každého metru.

A co je na tom nejlepší? Skvělá klidná lokalita, snadný a pohodlný přístup z obecní komunikace!

Všechny inženýrské sítě jsou umístěny přímo na hranici pozemku, což vám ušetří čas i náklady při budoucí výstavbě. Tato nabídka je ideální nejen pro aktuální výstavbu, ale také jako dlouhodobá investice s vysokým potenciálem.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a přijďte si prohlédnout nabízený pozemek.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.


Váš zlínský makléř, Tomáš

KONIOR & Partners | Real Estate

Cena
1 399 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 1. 2024
Adresa
Ševcovská, Slavičín
ID
N00013
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
367 m2
Plocha nemovitosti
367 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš Konior

Tomáš Konior

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Slavičíně.

Podobné nabídky