Prodej rodinného domu, Frymburk, 345 m2

Frymburk


17 929 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 85 444 Kč /měs.

(Cena zahrnuje právní servis, poplatek za návrh na vklad a provizi RK.)


Regionální dodavatelé v Frymburku

Popis

Dobrý den,
ráda bych vám představila tento třípatrový prostorný rodinný dům, který se nachází ve Frymburku, v malebném městysi ležícím na pobřeží vodní nádrže Lipno. Kromě sportovního a zážitkového vyžití si zde najdete i místa pro relax, ať už ve wellnessu, nebo v krásné přírodě národního parku Šumava. Nemovitost osloví nejen ty, kteří hledají dokonalý domov pro celou svou rodinu, ale i ty, kteří touží po nemovitosti s možností krátkodobých, ale i dlouhodobých pronájmů. Pronájmy vám tak mohou zajistit finanční podporu.

Přízemí a první patro tohoto krásného domu nabízí pět pokojů, dvě koupelny, plně vybavenou kuchyň s obývacím pokojem a jídelnou, dvě garáže a velmi prostornou terasu. Sklepní prostory domu byly proměněny na dva útulné apartmány pro dalších 7 osob. Tyto apartmány jsou pronajímány krátkodobě a za léta pronajímání si již vytvořily stálou a spolehlivou klientelu, která oceňuje prostornou zahradu s bazénem a prolézačkami, možnost parkování v garáži a hlavně lokalitu, která nabízí vyžití ve všech ročních obdobích.

Strategická poloha nemovitosti totiž neposkytuje jen dostupnost veškeré občanské vybavenosti, jako je pošta, školka, škola, supermarket a další, ale i sportovní aktivity všech různých druhů, jako je lyžování, bruslení, jízda na kole, vodní sporty a mnoho dalších. Kromě sportovního a zážitkového vyžití si zde najdete i místa pro relax, ať už ve wellnessu hotel Frymburk, nebo v krásné přírodě národního parku Šumava.

Dům jako takový je velmi kvalitně vystavěn, na ničem se nešetřilo, tudíž vám zajistí dokonce i nízkou energetickou náročnost.

Věřím, že vás tento dům svým duchem oslovil, ale první dojem z osobní prohlídky dělá nejvíce, proto se mi ozvěte a já vám nejdříve velice ráda zašlu kompletní informace o domu vč. veškerých technických parametrů a následně si domluvíme prohlídku. Těším se na slyšenou a na viděnou, krásný den!

S úsměvem,
Anika Bártlová.

Cena
17 929 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje právní servis, poplatek za návrh na vklad a provizi RK.
Aktualizováno
7. 11. 2023
Adresa
Frymburk
ID
14221
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
345 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
193 m2
Plocha nemovitosti
1220 m2
Plocha zahrady
1027 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
57 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické, Jiné
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Garáž
Sklep
Terasa
Převod do OV
Parkování
Bazén

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Anika Bártlová

Anika Bártlová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Frymburku (okr. Český Krumlov).

Podobné nabídky