Prodej bytu 3+1, Karlovy Vary, Pod Jelením skokem, 71 m2

Pod Jelením skokem, Karlovy Vary


4 580 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 21 827 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Voda - topení - plyn

Popis

Prodej bytové jednotky v kompletně zrekonstruovaném domě REZIDENCE MAKART přímo v historickém centru Karlových Varů. Nabízíme nádherný výhled na centrum města, zároveň druhá strana domu/bytů nabízí klidný výhled přímo do lesa. Výhodou této lokality je pěší vzdálenost 2 minut od kolonády.

"Dům i jednotlivé bytové jednotky, z nichž každá zaujímá celé patro, prošly komplexní vkusnou rekonstrukcí od infrastruktury (elektro, voda, odpady, topení) až po interiéry (podlahy, dlažby, nové štuky, stropy). Cena nabízeného bytu je bez vybavení, které lze dodatečně dokoupit dle nabývacích cen. Podmínkou je úhrada kuchyňské linky se spotřebiči v hodnotě 70 651,- Kč."

V bytě je instalováno nové podlahové topení s termostaty v každé místnosti, a připojení k Wi-Fi včetně instalované TV s více než 200 kanály.

Díky maximální rekonstrukci jsou již nyní poplatky za správu SVJ minimální a zahrnují pouze administrativní provoz domu, jako je pojištění, účetnictví a odpady. Interiér domu a jednotlivých bytů zdobí nádherné historické prvky, které byly citlivě zachovány a zrekonstruovány. Vzhledem k umístění domu v historickém centru s pravidly UNESCO byla zachována i původní dřevěná okna a špalety, které prošly renovací.

Konkrétně byt č. 4 se nachází ve 3. patře a má dispozici 3+1 o velikosti 71 m2, k bytu náleží komora o rozloze 3 m2 a sklep 11m2. Hlavní dominantou bytu je vlastní terasa o rozloze 25 m2, do které lze vstoupit z mezipatra domu. Byt nabízí skvělé dispoziční řešení s velkým množstvím přirozeného světla. Z obývacího prostoru a ložnice je nádherný výhled na centrum města, zatímco z kuchyně lze vstoupit do koupelny s velkou vanou a výhledem do lesa. Z vstupní předsíně, která zachovává historické prvky, je přístup i do menšího pokoje o rozloze zhruba 7 m2, který lze využít jako druhou ložnici nebo pracovnu. Jedinečnou předností tohoto bytu je přilehlá terasa, kam se vstupuje z mezipatra domu. Zde se ocitnete v přírodě, ale stále budete mít možnost vnímat život města.

Pokud máte zájem o prohlídku, rádi vám dům i jednotlivé bytové jednotky představíme. Stačí se s námi domluvit telefonicky a domluvit si vhodný termín. Jsme k dispozici na místě.

Cena
4 580 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
10. 11. 2023
Adresa
Pod Jelením skokem, Karlovy Vary
ID
05777
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
71 m2
Patro
4.
Vlastnictví
Osobní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Terasa

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Boris Šosman

Boris Šosman

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Karlových Varech.

Podobné nabídky