Prodej rodinného domu, Kladno, plk. Stříbrného, 385 m2

plk. Stříbrného, Kladno


15 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 76 204 Kč /měs.

(Cena včetně provize RK a kompletního právního servisu)


Regionální dodavatelé v Kladně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

K prodeji nájemní dům s prodejnou a třemi byty v samotném centru města Kladna, v těsné blízkosti pěší třídy T. G. Masaryka.
V přízemí domu se nachází prodejna o celkové výměře 185 m², v 1. patře jsou dva byty: 1+1 (40 m²) a 2+1 (67 m²), ve druhém patře je podkrovní byt 2+kk o ploše 93 m², který je po nedávné rekonstrukci. Celý dům je aktuálně pronajatý a generuje zajímavý výnos, který by bylo možné ještě navýšit. Více fotografií interiéru zašleme na vyžádání do emailu.
Přímo před domem je parkoviště a veškerá občanská vybavenost je v blízkosti domu, obchodní dům CENTRAL Kladno je cca 5 minut chůze. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena
15 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize RK a kompletního právního servisu
Aktualizováno
29. 5. 2023
Adresa
plk. Stříbrného, Kladno
ID
830927
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
385 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Rohový
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
287 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jakub Bureš

Jakub Bureš

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kladně.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky