Josef Sedláček logo

Josef Sedláček

Voda - topení - plyn


Adresa:
Mlýnská 193, 364 52, Žlutice
Město:
Karlovy Vary

Česká firma Josef Sedláček J.S. INSTAL se zaměřuje na 3 související oblasti – voda, topení, plyn. V tomto oboru působí již více než 15 let, konkrétně od roku 2000. Společnost J.S. INSTAL je pokračovatelem firmy Věroslav Šiman Plynoservis Žlutice. Dlouhodobě zaměstnáváme zkušené odborníky – topenáře, vodoinstalatéry i plynaře, kteří jsou zároveň servisními mechaniky. Firma sídlí v obci Žlutice u Karlových Varů a působí v širokém okolí, především v Karlovarském kraji.

Voda, topení, plyn – Karlovarský kraj a okolí

Služby v oblasti vodo – topo – plyn tedy nabízíme hlavně v Karlovarském kraji. Ve Žluticích u Karlových Varů máme veškeré zázemí. Kancelář, skladové prostory, dílnu i prodejnu. Prodáváme zde kvalitní rozvody a další zboží, které sami běžně používáme při instalacích. Doporučujeme odolné materiály (měď, ocel, pevný plast, pozinkované rozvody apod.). Podívejte se tedy na přehled našich služeb:

  • vodoinstalace – kompletní rozvody vody v různých objektech, domovní vodárny, výměna vodoměrů, kanalizační a odpadní rozvody, další instalatérské práce i následný servis a pravidelná údržba
  • plynařské práce – výměna potrubí, plynové rozvody, rekonstrukce kotelen, montáže nových kotlů a další plynařské práce
  • topenářské práce – nové rozvody topení, rekonstrukce stávajícího topení, podlahové vytápění, montáž otopných těles a další topenářské práce

Poradíme vám, navrhneme optimální řešení, namontujeme nové rozvody, vše zabezpečíme, zkontrolujeme a po dohodě k vám budeme jezdit na pravidelný servis a údržbu. Ať už se jedná o vodu, topení či plyn, můžete se spolehnout na naši odbornost. Naši lidé mají mnohaletou praxi, jsou zruční a spolehliví.

Kontaktujte nás

Pro představu o naší práci nahlédněte do sekce Fotogalerie nebo nás nejlépe kontaktujte. Probereme s vámi vaše konkrétní požadavky a navrhneme další postup. Firma sice sídlí u Karlových Varů, ale služby v oblasti vodo – topo – plyn nabízí i v okolních krajích. Jestli jste však z Karlovarského kraje, je to ideální. Kontaktujte nás a my přijedeme v dohodnutém termínu. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Fotogalerie

Kontaktovat dodavatele